З’явилися відгуки про фільм “веном 2” від фанатів

18

0 з’явилися відгуки про фільм “веном 2” від фанатів

Почали з’являтися перші реакції на сиквел «венома» , так як в сша пройшов нічний показ очікуваного блокбастера.

Sony pictures запустила власну кінематографічну всесвіт людини-павука в 2018 році з першим «веномом ” , який став фінансовим успіхом. Успішний старт вселив у студію впевненість у створенні більшої кількості фільмів за участю лиходіїв людини-павука, включаючи продовження «венома» .

У другій частині герой тома харді бореться з клетусом кессіді (вуді харрельсон), який стає карнажем. З чуток, фільм пов’язаний з іншими проектами про людину-павука за участю тома холланда і кінематографічний всесвіт marvel. І це тільки підвищило інтерес до сиквелу.

Студія вже представила картину пресі, проте огляди з’являться лише після прем’єри. Тим не менш, у нас є перші відгуки від шанувальників, які вже зуміли оцінити «венома 2» . Подивилися відзначають, що в сиквелі стало більше гумору і екшену. Якщо хтось сподівався на більш серйозне оповідання, то цього не сталося.

When it comes to venom: let there be carnage, it’s simple. Did you like the first one? you’ll like this one. Not like the first one? that’s how you’ll feel here. It’s the bigger faster version of the first movie which i enjoyed and instantly forgot about. Fun. Frivolous. Pic.twitter.com/ksern6s4e2

– germain lussier (@germainlussier) september 28, 2021

Коли справа доходить до «венома 2» , все просто.сподобався перший фільм? вам сподобається і цей.не сподобався на перший? і цей не сподобається.це велика і швидка версія першого фільму, яка мені сподобалася і про яку я відразу забув.весело. Легковажно.

Venom let there be carnage: my gosh these movies are so stupid and i can’t help how much i enjoy them. I could watch 10 more movies of eddie and venom calling each other losers. There’s a scene where eddie and venom are laying out on the beach together and they watch the sun set.

— mike ryan (@mikeryan) september 28, 2021