Зомбі-апокаліпсис затримається: вихід Days Gone офіційно перенесено

268

Майбутній ексклюзив для PlayStation 4 під назвою Days Gone не вийде в строк. Така інформація з’явилася dв офіційному твіттер записі розробників з SIE Bend Studio. Тому, якщо ви з нетерпінням чекайте ще одного великобюджетного ексклюзиву від Sony, то доведеться трохи запастися терпінням і почекати на два місяці більше запланованого – вихід Days Gone очікується 26 квітня 2018 року.

Our team recently decided to move the release of #DaysGone to April 26, 2019. Full Details: https://t.co/qjDsxC3OYu https://t.co/0BEQ6dy27y

— Bend Studio #DaysGone (@BendStudio) 19 жовтня 2018 р.

Представники Sony заявили, що головною причиною для перенесення став перенасичений іграми перший місяць весняного сезону. До того ж, в один день з Days Gone вийдуть такі гучні проекти, як і . Розробники ж поспішили запевнити геймерів, що 2 місяці відстрочки підуть грі тільки на користь і дозволять зробити Days Gone відмінним екшеном, гідним тривалого очікування шанувальників.

Days Gone – це екшен в сеттінге зомбі-апокаліпсису, який ставить ставку на виживання у відкритому світі і дорослий, кінематографічний сюжет, де немає місця героям і історіям про чергових рятівників світу. Детальніше ви зможете дізнатися в .

Джерело: http://haker.in.ua/