Знімальна група першого космічного фільму вирушила на мкс [відео]

24

З космодрому “байконур «успішно стартував корабель» союз мс-19” з незвичайним екіпажем на борту. Його пасажирами стали режисер клим шипенко і актриса юлія пересільд, які вирушили на мкс для зйомок художнього фільму під назвою «виклик».

Майбутня картина стала спільним проектом “роскосмосу»,” першого каналу ” і студії yellow, black and white. За словами режисера, сюжет фільму побудований навколо історії жінки-лікаря, якій довелося відправитися на космічну станцію для порятунку життя космонавта. У разі успішного завершення проекту він стане першим художнім твором в історії кінематографа, знятим в космосі.

За даними «рбк», учасників зйомок попередньо навчили особливостям знаходження в невагомості. Всі вони пройшли випробування на центрифузі і вібростенді, парашутну підготовку, а також здійснили тренувальні польоти на літаку в умовах невагомості. Крім того, сценарій фільму був адаптований і до характерів космонавтів антона шкаплерова, олега новицького і петра дуброва, які також зіграють важливі ролі в кінострічці.

Стиковка космічного корабля з мкс запланована на 15:12 по москві. Розрахунковий час знаходження знімальної групи в космосі становить 12 днів — режисер і актриса повинні повернутися на землю 17 жовтня разом з космонавтом олегом новицьким.