Знаменита дівчина-хакер зібралася зламати doom eternal

45

Хакерів хлібом не годуй-дай що-небудь зламати. І, якщо пощастить, не один раз. Зазвичай після першого вдалого заходу умільці йдуть далі, підкорюють нові вершини. Широко відома у вузьких колах 0xempress, втім, вирішила піти проти течії і поставити один з кращих шутерів останніх років на коліна.

Як стало відомо завдяки reddit, дівчина планує обійти систему захисту doom eternal. Звучить, якщо подумати, дивно: реліз відбувся дуже давно, та й на тематичні сайти його виклали практично відразу. Але тому є просте пояснення-хоча бойовик вже легко знайти на торрент-трекерах, кодерам він дістався, вважай, даром: bethesda помилково випустила екшен без drm. З тих пір пройшло багато часу, вийшла маса оновлень і навіть доповнень, тому empress вирішила довести роботу своїх колег по цеху до розуму. Бета-тестування вже почалося, щоб взяти участь в ньому, треба просто зв’язатися зі зломщицей через qtox.

Нагадаємо, що реліз doom eternal відбувся 20 березня 2020 року на pc, playstation 4, stadia і xbox one. Видання для switch приспіло в грудні, а 29 червня екшен отримав апгрейд для playstation 5 і xbox series. Бойовик захоплено зустріли що критики, що геймери, проте з тих пір думки щодо шутера трохи розділилися: аж ніяк не кожен в захваті від ряду дизайнерських рішень id software.