Змі підготували спеціальний гайд для гравців очікують elden ring

18

Нову гру від fromsoftware чекають, як шанувальники хардкорного рольового екшену, так і прості геймери. Спеціально для казуальної частини ігрового співтовариства західні змі вирішили підготувати невеликий гайд до релізу elden ring. Автор матеріалу закликає гравців набратися терпіння і відточити всі свої навички.

Перш за все гравцям варто розуміти, що elden ring буде яскравим представником минулих ігор студії fromsoftware. Безумовно в новій грі буде ряд геймплейних відмінностей, на зразок відкритого світу, але висока складність бою і відсутність звичної мінікарти залишиться без змін.

В першу чергу журналіст рекомендує пройти трилогію dark souls, а також ознайомитися з sekiro: shadows die twice, bloodborne і demon’s souls. Минулі ігри студії не просто так сформували жанр “souls-like”, тому допоможуть новачкам освоїться, а ветеранам згадати минулі часи.

Щоб підготуватися до виходу elden ring, гравцям рекомендується пройти doom eternal на жахливому рівні складності. Висока складність в іграх від інших студій допоможе натренувати терпіння і швидкість реакції. І наостанок, автор рекомендує відмовитися від використання карт в грі, щоб звикнути до просторового орієнтування.