Згідно витоку nvidia, наступна borderlands може називатися the last borderlands

21

В , присвяченому витоку інформації про nvidia geforce now, яка розкрила подробиці про дату виходу bioshock 4 і hollow knight: silksong – youtuber whimsu стверджує, що знайшов запис для гри під назвою “the last borderlands”.

Хоча це може здатися кульмінаційним моментом у антиутопічній серії fps від gearbox, є кілька суттєвих застережень. Хоча nvidia і визнала, що витік списку реальна, вона стверджує, що інформація в ньому “спекулятивна”.

Що більш важливо, gearbox не вказана ні як розробник, ні як видавець. Замість цього в цих полях вказана компанія realmsquest ltd., яка, згідно з даними британського companies house, є it-консалтинговою компанією, що базується в брайтоні, великобританія. Як зазначається на reddit, видавець серії borderlands компанія 2k дійсно має представництво в брайтоні, але через іншу студію-розробника mafia hangar 13. У минулому франшиза borderlands була передана іншим студіям через tales from the borderlands від telltale games і borderlands: the pre-sequel від 2k australia. Тим не менш, засновник і генеральний директор gearbox ренді пітчфорд вже дав зрозуміти, що студія очолить розробку нових ігор по borderlands.

Серія borderlands на сьогоднішній день продана тиражем більше 60 мільйонів копій, а з виходом спін-оффу tiny tina’s wonderlands (і фільму borderlands) ця цифра буде тільки зростати. Не дивно, що в розробці може бути ще одна нова гра, але навіть якщо цей витік дійсно виявиться the last borderlands від gearbox-малоймовірно, що студія припинить роботу над (можливо) найуспішнішою своєю власністю.