Згадка про вихід Red Dead Redemption 2 на ПК знайшли в додатку-компаньйона для смартфонів

274

Коли власники консолей вже можуть зануритися в пригоди на Дикому Заході, граючи в Red Dead Redemption 2, ПК-гравцям, як і раніше, доводиться чекати анонса гри на рідну ігрову платформу. Але не варто засмучуватися, по всій видимості, вихід Red Dead Redemption 2 на ПК відбудеться набагато раніше, ніж можна уявити. На це припущення натякає додаток-компаньйон для смартфонів, в якому знайшли згадки про існування ПК-версії екшену.

Співробітники порталу RockstarIntel уважно вивчили код програми і знайшли в ньому кілька цікавих рядків із згадками PC версії:

PARAM_companionAutoConnectIpPC

PARAM_singleThreadedRenderer

PostFX::g_CheckerBoardEnable

CommandIsPcVersion(void) 000000000166A12C

Крім цього в коді знайшли згадки про згладжування TXAA, яке є ексклюзивом для відеокарт Nvidia. На поточний момент Red Dead Redemption 2 використовує технологію згладжування простіше – TAA.

Так що, в самий раз почати радіти про швидкий вихід RDR 2 на ПК? Не факт, так як ці ж самі рядки були знайдені в коді мобільного додатку для GTA V. Є ймовірність, що Rockstar вирішили не сильно обтяжувати себе і створили додаток-компаньйон RDR 2 на базі програми для GTA V. Але очевидно, що диму без вогню не буває.

Також рекомендуємо прочитати , і , які варто знати перед покупкою гри.

Джерело: http://webcom.dn.ua/