Завантажити windows 11 оригінальний образ для будь-якого комп’ютера

26

Як завантажити і встановити windows 11 на будь-який пк?

З виходом нової операційної системи windows 11, з’явилися і нові проблеми, так як для того щоб встановити windows 11 необхідний комп’ютер з підтримкою tpm 2.0 і secure boot, інакше після перевірки комп’ютера установка буде припинена, з’явиться попередження «windows 11 не може бути запущена на цьому пк» або «this pc can’t run windows 11».

Завантажити образ операційної системи windows 11 ви можете офіційно і абсолютно безкоштовно на сайті microsoft, але ось при установки може вийте попередження про невідповідність вашого комп’ютера до вимог для цієї системи.

Вимоги для операційної системи windows 11 вкрай жорсткі, але і тут їх можна спокійно обійти, і встановити новеньку систему windows 11 навіть на старий бабусин комп’ютер!

Є кілька способів, як можна обійти дану перевірку і встановити windows 11 на комп’ютер без tpm 2.0 і secure boot.

Сьогодні ми будемо говорити не як обійти перевірку, використовуючи реєстр або займатися нудною роботою з підміною файлів та інше, адже напевно для кожного буде зручно просто завантажити вже готовий оригінальний образ windows 11 (файл iso) де відсутня перевірка комп’ютера перед установкою, а значить вам його можна ставити точно так, як і звичайну за вимогами windows 10, яка підійде для будь-якого комп’ютера або ноутбука.

Завантажуємо оригінальний образ windows 11 за допомогою universal media creation tool без перевірки комп’ютера на наявність модуля tpm 2.0 і secure boot

Universal media creation tool — це скрипт дозволяє завантажувати будь-які версії windows 10 і windows 11 без перевірки на сумісність комп’ютера.

Для того щоб завантажити universal media creation tool потрібно перейти на офіційну сторінку github-aveyo, натиснути на кнопку « code » і вибрати « download zip » (рис.1)

(рис.1)

Скачаний архів (рис.2)

(рис.2)

Розпакувати в будь-яку папку (рис.3)

(рис.3)

Відкрити папку і запустити файл « mediacreationtool.bat » (рис.4)

(рис.4)

Може з’явиться попередження системи smartscreen . В цьому випадку потрібно натиснути на кнопку ” детальніше » і потім « виконати в будь-якому випадку ». В результаті з’явиться командний рядок і меню зі списком версій windows 10, де потрібно вибрати пункт під номером« 11 «, який позначає windows 11 (мал.5)

(рис.5)

Далі буде меню зі списком дій (рис.6).

(рис.6)

  • auto setup – автоматична установка обраної версії;
  • create iso — створення iso-файлу в папці c: esd;
  • create usb 8>—>- створення завантажувальної usb флешки;
  • select in mct – ручний вибір в інтерфейсі утиліти media creation tool.

Якщо вам необхідно завантажити образ iso і записати відразу на флешку, зробити її завантажувальної, то вибираємо пункт create usb .

Для цього вставте в usb роз’єм флешку (не менше 8 гб), натискаємо на create usb , далі піде процес скачування і підготовки настановної флешки в автоматичному режимі. Просто виконуйте всі дії як на картинках (рис.7-14).

(рис.7)(рис.8)(рис.9)(рис.10)(рис.11)(рис.12)(рис.13)(рис.14)

Тепер ваша завантажувальна флешка з windows 11 готова! можна спокійно приступати до установки нової системи windows 11, не хвилюючись за перевірку вашого комп’ютера на наявність модуля tpm 2.0 і з функцією secure boot.

Якщо ви хочете просто оновитися з windows 10 до windows 11 — вибераємо пункт auto setup .щоб завантажити готовий образ (iso-файл) без створення завантажувальної флешки, вибираємо пункт create iso . При виборі цього пункту викачається оригінальний образ windows 11, але без функції перевірки комп’ютера на наявність модуля tpm 2.0 і з функцією secure boot.

Як перевірити комп’ютер на сумісність з windows 11

Найпростіший і дієвий спосіб дізнатися, чи зможе комп’ютер на windows 10 оновитися до windows 11 — скористатися офіційною програмою від microsoft під назвою pc health check.

Що таке tpm 2.0?

Trusted platform module (tpm) — назва специфікації, що описує криптопроцесор, в якому зберігаються криптографічні ключі для захисту інформації.

Які системні вимоги для ос windows 11?

Процесор: двоядерний сумісний чіп з частотою 1 ггц і вище; оперативна пам’ять: 4 гб; вбудована пам’ять: 64 гб; відеокарта повинна підтримувати directx 12; дисплей повинен мати дозвіл не менше 720p; повинен бути включений модуль tpm 2.0, а також secure boot і uefi.