Завантажити the elder scrolls: blades (мод: безсмертя | швидке вбивство) на андроїд

24

the elder scrolls: blades | стародавні сувої: клинки (мод: безсмертя | швидке вбивство) – найкраща рпг для телефонів і планшетів на операційній системі андроїд, яку чекали з нетерпінням мільйони фанатів з усього світу, і ось її вже можна скачати у нас на сайті причому безкоштовно. Гра отримала неймовірно деталізовану графіку, величезна кількість персонажів, відмінну сюжетну лінію і багатогодинний ігровий процес від якого неможливо відірватися.

Наш головний герой, що складається в секретному агентстві клинків, був вигнаний з клану і змушений повернутися в своє рідне поселення. Однак по прибуттю на місце, він виявляє, що місто зруйноване. Доведеться його відновити, але для цього потрібні будуть гроші, ресурси і багато днів виснажливої роботи. Відправляйтеся виконувати квести, де ви будете досліджувати локації, знаходити ресурси для будівництва і вбивати агресивно налаштованих гоблінів, скелетів, тварин і так далі.

У грі the elder scrolls: blades на андроїд у нас не буде відкритого світу для вивчення, є рівні на які буде відправлятися герой після того як прийме черговий квест у одного з персонажів. Там ви будете заробляти досвід, отримувати очки навичок, знаходити корисні речі і гроші. Повернувшись із завдання можна пустити кошти на будівництво будинків, відремонтувати свою зброю і екіпіровку, або ж скрафтіть щось новеньке і корисне.

Постійно розвивайте характеристики персонажа, навчайте новим заклинанням, удоскональте систему бою і робіть все, щоб максимально бути готовим до небезпек, що чекають в кожному завданні. Управління в tes: blades просте, ходити можна за допомогою віртуальних джойстиків або просто тапа в потрібному напрямку, атака відбувається коли затримуєш палець біля супротивників. Ну і кнопки будуть з’являтися в залежності від ситуації, наприклад щоб використовувати щит або заклинання. Відправляйтеся у всесвіт стародавні сувої: клинки і наведіть там шереху по повній.