Завантажити stellarium mobile plus (повна версія) на андроїд

15

stellarium mobile plus – повнофункціональним планетарій на андроїд пристрої, який перетворить дисплей вашого мобільного пристрою в астрономічну карту зоряного неба. Програма дуже точно моделює нічне небо, таким чином у вас буде можливість в будь-який час доби милуватися зірками і планетами у вашому поточному місцезнаходження.

Реалістичність стелларіум плюс просто зашкалює, запустіть програму і наведіть на небо і від побаченого у вас перехопить дух, все на стільки реалістичне, як реальному житті. За допомогою жестів можна змінювати розташування, крутити і наближати картинку, розглядаючи зірки і сузір’я з різних ракурсів. Крім того неймовірно виглядають пейзажі зі сходом і заходом сонця. Розглядайте всі відомі на даний момент зірки з різних сторін, є вид неозброєним оком, телескоп або бінокль.

Так само можна побачити планети і їх супутники, отримати безкоштовно інформацію про всіх небесних тілах, типу комети, астероїди. Працює додаток і без підключення до мережі інтернет, тільки в такому випадку кількість інформації, що відображається буде урізано. Якщо вам подобатися астрономія, або ви просто любите милуватися красивим нічним небом, то обов’язково потрібно завантажити програму stellarium mobile plus на свій планшет або телефон з операційною системою android.