Завантажити soul knight (мод: багато грошей / відкриті скіни і персонажі / безкоштовні покупки / вбудований кеш) на андроїд

27

soul knight (мод меню: багато грошей | відкриті скіни і персонажі | безкоштовні покупки) – піксельний екшн з елементами рольової гри де вам разом з головним героєм доведеться рятувати землю від інопланетних загарбників. Проходьте насичені різними елементами ігрові рівні, вбивайте різноманітних ворогів, зачищайте локації і отримуйте неймовірне задоволення. Персонажів для проходження досить багато і кожен унікальний за здібностями і характеристиками.

У ході битв в соул кнайт можна збирати корисні предмети і екіпіровку. У перерві між квестами не забувайте відвідувати таверну, там можна здати не старі речі і купити потрібні. Радує величезний арсенал всілякої зброї, його в грі більше ста сімдесяти варіантів. Розвивайте навички героя, підвищуючи силу, спритність і виживаність.

Графіка якісна, хоч і піксельна, подобатися красива анімація і спецефекти. Управління стандартне для даного жанру ігор, віртуальний джойстик і кілька кнопок. Мета підхоплюється автоматично, гравцеві потрібно лише вчасно натискати на спусковий гачок і грамотно ухилятися від атак суперника.