Завантажити psiphon pro (мод: активована підписка) на андроїд

50

psiphon pro (мод: активована підписка) – популярний безлімітний vpn сервіс для андроїд пристроїв з необмеженою пропускною здатністю, який допоможе вам бути конфіденційними в мережі, приховуючи реальний ip адреса і місце розташування. Крім того тепер не потрібно турбуватися якщо улюблені сайти потрапили під блокування у вашій країні, просто активуйте додаток і отримаєте до них доступ.

Завдяки тисячам швидкісних серверів розташованих по всьому світу, використовуючи самі передові технології vpn, ssh і http-проксі, можна бути впевненим, що ви отримаєте доступ до соціальних мереж, веб-сайтів та інших сервісів недоступних у вашому регіоні. Ще утиліта може захистити ваші персональні дані, якщо використовується підключення до відкритих wi-fi мереж.

Додаток доступний безкоштовно, але з обмеженнями, однак використовуючи мод з активованою платною підпискою, ви позбудетеся від обмежень по швидкості передачі даних і не побачите рекламу. Для зручності є чорні і білі списки, статистика використання, можливість налаштувати свій власний проксі, і при цьому навіть не потрібна реєстрація в сервісі.