Завантажити популярний відеоплеєр з безліччю переваг

20

Potplayer — відмінний відеоплеєр, що підтримує відтворення всіх популярних форматів і має безліч різноманітних переваг. Цей плеєр дуже схожий на інший відомий відеоплеєрthe kmplayer, один з авторів якого створив компанію daum і займається розробкою potplayer.

Довгий час цей відеоплеєр був популярний тільки серед досвідчених користувачів і, в набагато меншій мірі, у широкої аудиторії. Справа в тому, що раніше potplayer поширювався тільки на корейській мові. І хоча в мережі був цілий ряд неофіційних локалізацій, прості користувачі обходили його стороною. Ця неприємність залишилася в далекому минулому і тепер можна сміливо рекомендувати скачати potplayer найширшої аудиторії.

меню плеєраналаштування

Відеоплеєр potplayer має гнучкий і сучасний інтерфейс, підтримує відтворення відео практично у всіх форматах (без необхідності додаткових кодеків), має великий набір додаткових компонентів для забезпечення найкращої якості, підтримує всі популярні типи субтитрів, а також включає дуже широкий спектр всіляких налаштувань відтворення. Досвідчений користувач може здійснити тонке налаштування відтворення, а новачкові цілком підійдуть стандартні установки — в обох випадках вийде добре.

Завдяки відмінно опрацьованому інтерфейсу, potplayer однаково зручний як при роботі на крихітному екрані нетбука, так і при використанні величезної tv-панелі, так як володіє можливістю переналаштування інтерфейсу і використання скінів.