Завантажити picsart photo studio pro (повна версія) на андроїд

92

picsart photo studio pro – повна версія приголомшливого фоторедактора для android пристроїв який може похвалитися нереально величезним функціоналом і багатомільйонною бібліотекою оригінального контенту. За допомогою програми пікс арт голд на андроїд ви можете за кілька миттєвостей перетворити звичайну фотографію в неймовірно красивий шедевр.

Для цього в програмі є все необхідне, а це, тільки вдумайтеся, більше тисячі приголомшливих можливостей. Ви можете вирізати, обрізати, редагувати зображення, гратися з квітами і тонами, клонувати різні частини фото, додавати тексти, застосовувати неймовірні ефекти і фільтри. Так само присутній професійний функціонал для повноцінного малювання.

Якщо ви активний користувач соціальних мереж, то вам сподобатися вбудований редактор колажів, програма містить більше сотні вже готових шаблонів, а також більше тисячі фонових зображень. Створюйте свої неймовірні шедеври в picsart gold, професійно редагуйте фото та інші зображення, а потім діліться ними зі своїми друзями і рідними прямо з меню.