Завантажити моя говорить анджела 2 (мод: багато грошей і кристалів) на андроїд

14

моя говорить анджела 2 (мод: багато грошей і кристалів) – продовження популярного симулятора, де вам належить доглядати за милою кішечкою, ростити її, грати і робити все, щоб вона росла здоровою, щасливою і веселою. У злом нової версії грати буде весело, тут вас чекає ціла купа поліпшень і нового контенту, так моя анджела тепер перебралася в нову квартиру, допоможіть їй облаштуватися.

Отже, наша героїня дуже любить активно проводити час, танцювати, співати, грати в цікаві ігри і звичайно ж приміряти нові наряди, експериментувати зі стрижками і макіяжем. Все це вам належить разом з нею спробувати. Одягайте свою подругу за сучасними стилями моди, робіть в перукарні круті зачіски і наносите яскравий макіяж, щоб вона була унікальною і дуже красивою.

Крім усього цього не забувайте робити щоденні речі, годуєте її, купайте, залагоджуйте спати, гуляйте по місту, відвідуйте магазини, заводите друзів і звичайно ж змагайтеся разом в міні іграх. Крім тог тут є її особистий літак, на ньому можна відвідувати різні цікаві місця і привозити від туди новенькі предмети.