Завантажити mini metro (мод: розблоковані всі міста) на андроїд

75

mini metro (мод: розблоковані всі міста) – симулятор метрополітену в якому ви будете виступати в ролі забудовника в швидко зростаючому місті. Спробуйте свої сили в грамотному плануванні, щоб успішно перевозити потоки людей по потрібних їм місцях. Грати належить в двадцяти реальних мегаполісах світу, серед яких париж, лондон, москва, берлін і так далі.

Ігровий процес в міні метро будуватися на правильному малюванні доріг, в залежності від ситуації, що розвивається на карті. Малюйте лінії від одного депо до іншого, а потім пускайте по ним поїзда, підбирайте пасажирів і везіть їх на необхідні зупинки. Поступово кількість вокзалів будуть зростати, з’явиться більше народу, реагуйте, вживайте заходів і моментально перемальовуйте шляхи.

Гілки здатні перетинатися між собою, зациклюватися або йти паралельно. Самі ж пасажири тут представлені у вигляді геометричних фігурок, при цьому квадрат не може поїхати на станцію трикутника, а ромб в гості до кола. Кожен слід на свою платформу, чоловічок у вигляді трикутника хоче потрапити на станцію у формі такої ж фігури, всі інші поводяться аналогічно. Ось в цьому і полягає особливість і труднощі геймплея.