Завантажити графічний редактор для художників

20

Krita — серйозна програма для малювання. Точніше, це растровий графічний редактор, який адресований як професійним художникам, так і любителям. Krita, в першу чергу, gnu / linux додаток в дусіgimp, але є і версія для windows. Відкритий проект, що розвиваються силами спільноти вільних розробників і гарантує користувачеві повну незалежністю у використанні, розвитку та поширенні програми. Якісний і серйозний проект, що розвивається більше 15-ти років.

У програми добре налаштовується інтерфейс, який можна зберегти у вигляді особистого робочого простору (профілю налаштувань). Там є безліч можливостей, завдяки яким, можна організувати максимально зручний доступ до потрібних інструментів. Крім іншого, тут варто відзначити набір помічників малювання.

У krita маса інструментів і фільтрів. В першу чергу, варто відзначити дуже широкий набір відмінно настроюються кистей і інструментів для оптимізації роботи з ними. Важливо відзначити наступні функції: потужна підтримка шарів, обгортання текстурами, інструменти вибору частин малюнка, безліч можливостей управління кольором, інструменти модифікації об’єктів, імітація ряду поверхонь і багато іншого. Крім іншого, програма включає потужні інструменти для створення покадровой анімацією. Ну і потрібно додати, що крім маси інших форматів, krita підтримує і psd (adobe photoshop).

Загалом, малювати там можна все що завгодно, та ще й з зручністю.

Так як програма для серйозного малювання (дивіться скріншоти!), то найкраще з нею працювати через планшети. Підтримується wacom, huion, yiynova і surface pro.

Залишається додати, що навколо програми сформувалося гарне співтовариство. В інтернеті можна знайти масу порад, уроків та інших матеріалів, які допоможуть починаючому користувачеві.