Завантаження файлів в WordPress

210

Від автора: вітаю вас, шановні колеги. Дана стаття є ознайомчою і призначена насамперед для тих користувачів, які тільки починають процес захоплюючого знайомства з WordPress. Тема статті — WordPress завантаження файлів.

Отже, як не складно здогадатися з назви теми, ми будемо говорити про те, як завантажувати файли WordPress. Відразу скажу, що в WordPress реалізована дуже зручна бібліотека для роботи з завантажуваними файлами, особливо з картинками. Наприклад, ми можемо не тільки просто завантажити зображення, але і обрізати її, змінити розміри, додати до неї опис, організовувати картинки в галереї. Можливостей безліч.

Почнемо з завантаження файлів. Файл можна завантажити кількома способами: безпосередньо при написанні нової статті або сторінки, а також з бібліотеки файлів. Давайте перейдемо в цю бібліотеку. Для цього рухаємося в меню Медіафайли — Бібліотека.

Завантаження файлів в WordPress

Тут зберігаються всі файли, які ви завантажуєте на сайт. Файли виводяться списком, але клацнувши по відповідній іконці вгорі, ми можемо змінити вид на табличне представлення.

Завантаження файлів в WordPress

Також є фільтр файлів по даті, а також можливість показати всі файли або тільки зображення, або невикористані в статтях файли.

Для завантаження файлу, як ви розумієте, необхідно натиснути кнопку Додати новий. Тут ми можемо вибрати файл для завантаження через провідник, натиснувши кнопку Виберіть файли, або просто перетягнути потрібний файл в область завантаження. Використовуйте будь-який варіант на свій смак.

Завантаження файлів в WordPress

Завантаживши файл, ми зможемо знайти в бібліотеці.

Завантаження файлів в WordPress

Ось, власне, і вся премудрість. Завантажувати файли при створенні нової статті або редагування вже наявної також не складно, для цього достатньо натиснути кнопку Додати медиафайл.

Завантаження файлів в WordPress

А що щодо можливостей, описаних вище? — запитаєте ви. Наприклад, як обрізати файл або змінити його розміри? Зробити це досить просто. В бібліотеці вибираємо потрібне зображення, якшо по ньому, і на сторінці, що відкриється, натискаємо кнопку Редагувати.

Завантаження файлів в WordPress

На сторінці редагування зображення ми можемо змінювати її розміри, перевертати, відобразити по горизонталі або вертикалі, додати заголовок і опис, ну і, звичайно ж, кадрувати. Для того, щоб обрізати картинку необхідно виділити мишкою на зображенні необхідну область і клікнути по іконці Обрізати.

Завантаження файлів в WordPress

Після виконаних маніпуляцій зберігаємо обрізане зображення, натиснувши відповідну кнопку. Як бачимо, працювати з завантаженням файлів в WordPress — одне задоволення. Ну а якщо ви новачок і хочете більше дізнатися про WordPress, тоді вам, безумовно, стане в нагоді наш курс WordPress-Учень.

На цьому я з вами прощаюся. Удачі!