Загальновизнаний шедевр: перші оцінки Red Dead Redemption 2 і захоплені відгуки преси

303

Саме час надягати ковбойський капелюх і відкривати шампанське, адже сьогодні в переддень виходу Red Dead Redemption 2 з’явилися перші оцінки гри. Будемо лаконічні – нова гра від Rockstar отримує найвищі оцінки в пресі, що робить Red Dead Redemption 2 не просто самої високоцінної грою цього року, але і взагалі за останні 5 років, як раз з часів виходу GTA V. «Рокзвезды» в черговий раз довели, хто справжній король у жанрі ігор з відкритим світом.

Але і без проблем не обійшлося, як відомо, в будь-якій грі є недоліки, так і людський фактор ніхто не скасовував, коли видання у спробі привернути до себе увагу спеціально занижують оцінки загальновизнаним хітам. Кілька оглядів Red Dead Redemption 2 зазначають сюжет, який не дотягує по якості до першого RDR і «дратівливого» головного героя. З іншого боку, абсолютна більшість видань погоджується, що сюжетна компанія – чи не найкраще, що є в грі, а недоліки заносять дрібні недоробки і звичні для ігор з відкритим світом баги.

А тепер трохи цифр, середня оцінка Red Dead Redemption 2 у версії для PlayStation 4 на даний момент зупинилася на позначці в 97 балів. Це найвищий результат в ігровій індустрії за останні п’ять років. А версія для Xbox One має так взагалі непристойно високу оцінку в 98 балів.

Представляємо вам найяскравіші цитати з оглядів Red Dead Redemption 2:

Digital trends – 100

Red Dead Redemption 2 – це неймовірна пісочниця у відкритому світі і одна з кращих ігор всіх часів. Світ підкорює величезною кількістю деталей, бойова система чудова, а історія чи не найкраща серед всіх інших сучасних AAA-ігор.

Meristation – 100

Rockstar випустила свою найкращу гру на сьогоднішній день. Титанічна праця і крок вперед для всієї ігрової індустрії, що проявляється у величезному світі, який пропонує безпрецедентний рівень опрацювання. Вищий пілотаж.

Game Informer – 100

Rockstar в черговий раз перевершили себе з виходом RDR 2. Зображення заходу банди Ван Дер Лінде та інтригуюча бандитська історія ріднить гру з оригінальної , а глибина опрацювання і кількість можливостей у відкритому світі – це найвища технічне досягнення, яке однозначно повинен випробувати на себе кожен геймер.

CGmagazine – 95

Red Dead Redemption 2 – найкраща з усіх коли-небудь створених ігор Rockstar. Вестерн спритно поєднує в собі масштабний і насичений відкритий світ з однією з найбільш переконливих і емоційних історій в цьому поколінні консолей.

Shacknews – 90

Я не буду здивований, якщо після 200 годинного проходження Red Dead Redemption 2 через кілька місяців почав би заново проходити гру. Коли я отримую заряд адреналіну від пограбування поїздів або просто насолоджуюся спокоєм у таборі Ван Дер Лінде, тоді я розумію, що RDR 2 – це дуже затишна гра у відкритому світі, в яку я ще не раз обов’язково повернуся.

Slant Magazine – 70

Red Dead Redemption 2 намагається бути в зоні комфорту і малювати для геймерів комфортний і приємний світ, що завдає сильний шкоди темами труднощі і відчаю, які іноді намагається передати сюжет гри.

Всіх користувачів консолей вітаємо з виходом Red Dead Redemption 2 і бажаємо приємної гри! А якщо у вас ще немає ігрової приставки, то пропонуємо ознайомитися зі статтею, де ми розповідаємо, .

Джерело: http://rapidzona.com.ua/