Загадкова відеокарта amd bc-160 для майнінг на чіпі navi 12 пропонує хешрейт до 72 мхеш/с

39

У розпорядженні порталу videocardz виявилася інформація про загадковому графічному прискорювачі amd bc-160 виробництва компанії xfx. Згідно з джерелом, дана відеокарта призначена для майнінг і заснована на базі графічного процесора navi 12. Відзначимо, що на даному gpu компанія amd випустила тільки одну відеокарту — мобільну radeon pro 5600m для торішніх apple macbook pro.

Джерело зображення: amd

Відеокарта radeon pro 5600m оснащена чіпом з 2560 потоковими процесорами і має на борту два чіпа пам’яті hbm2 з пропускною здатністю на рівні 1,54 гбіт / с.за даними джерела витоку, відеокарта amd bc-160 базується на урізаній версії gpu navi 12 з 2304 потоковими процесорами і оснащена 8 гбайт відеопам’яті hbm2. Правда, разом з тим вказується, що пропускна здатність пам’яті становить 4 гбіт/с. Даний стандарт пам’яті не володіє такою пропускною здатністю, проте нею володіє пам’ять стандарту hbm2e, представлена компанією rambus ще у вересні минулого року. Досить імовірно, що у випадку з amd bc-160 мова йде про помилку в описі специфікацій.

Підтвердити або спростувати існування майнінгового прискорювача amd bc-160 по своїх каналах серед виробників комп’ютерного обладнання порталу videocardz не вдалося. Джерело витоку в свою чергу також надав кілька фотографій графічного прискорювача в складі майнінгової ферми.

Сама відеокарта оснащена пасивною системою охолодження, двома 8-контактними роз’ємами для додаткового живлення і має заявлений рівень енергоспоживання в 150 вт. Продуктивність прискорювача в майнінг становить 69,5 мхеш / с, що на 25% більше, ніж, наприклад, у моделі radeon rx 5700 xt на базі gpu navi 10. На одній з фотографій можна відзначити, що з алгоритмом ethash карта демонструє продуктивність на рівні 72 мхеш/с.