За мотивами культової system shock знімуть серіал

35

Кінороботи дісталися до system shock. Серіал за її мотивами поповнить список оригінального контенту нового стрім-сервісу binge. До зйомок підключили студію nightdive, яка працює над ремейком system shock.

Реліз system shock відбувся в 1994 році, а сиквел вийшов в 1999-му.сюжет серіалу binge, як і в оригіналі, розгорнеться в 2072 році на космічній станції, на борту якої з коми раптом виходить безіменний хакер. Він щосили намагається протистояти ворожому штучному інтелекту shodan, в планах у якого-захоплення землі. Керівництво binge запевнило фанатів, що обов’язково збереже моторошну атмосферу оригінальної франшизи.

” я завжди думав, що серіал-ідеальний інструмент для передачі несамовитої історії цитаделі. Ми дуже раді бачити, як талановита команда binge втілює system shock в життя у всіх її лякаючих подробицях”, – заявив виконавчий директор студії nightdive стівен кік.

Крім system shock в каталозі binge з’явиться ще один серіал по грі. Мова про франшизу driver від ubisoft. Подробиць поки не так вже й багато. Сам онлайн-кінотеатр binge запустять тільки в наступному році.