З world of warcraft пропало слово ” зеленошкірий»

107

Данат троллебой перестав обзивати орків гидкими словами. Адже вони самі не вибирали колір шкіри! ну, деякі з них вже точно.

Чи треба нагадувати історію? давним-давно група молодих розробників покусилася на warhammer. Прав не отримала, зате змогла використовувати розробки для нової франшизи.

Навіщо тут стародавня байка?blizzard прибрала з world of warcraft слово “зеленошкірий”. Його вимовляв данат троллебоя по відношенню до ейтрігга, заслуженого ветерана воєн орків проти людей. І так, він зеленого кольору. Підтвердити це може будь-який учасник битви за араті.

Видавець ніяк не пояснив пропажу репліки. Ймовірно, будь-яке слово з расистським підтекстом може образити раниму публіку. З іншого боку, її вимовить людина, чиє ім’я безпосередньо посилається на геноцид народу тролів. Тому, швидше за все, проблема в авторських правах. Адже зеленошкірими офіційно називаються орки, гобліни, гроти, орруки та інші істоти всіх відтінків зелені з землі!

Blizz decided to yeet some racism from danath trollbane pic.twitter.com/rueicc2wga

— simaia – might post spoilers-ish ? (@keyboardturn) september 3, 2021

Чи дійсно новина важлива? звичайно-розробники починають тихо і непомітно чистити гру від небажаних елементів, не радячись зі спільнотою, яке довгі роки цю гру підтримує.якщо подивитися здалеку, то вся франшиза warcraft заснована на примітивному расизмі. Нежить, орки, демони, стародавні боги – завжди знаходяться абсолютно злі і страшні народи. Так що чистити доведеться багато.