Z-подібний складаний смартфон samsung на нових зображеннях

30

Ще один патент samsung натякає на плани південнокорейської компанії з випуску смартфона в абсолютно новому складаному форм-факторі. На цей раз мова йде про пристрій, здатному збільшуватися в розмірах в три рази за рахунок двічі згинається екрану.

Згідно зареєстрованому у всесвітній організації інтелектуальної власності патенті, samsung розглядає можливість випуску пристрою, екран якого складався б у двох місцях у формі літери z. Потенційно це дозволяє отримати зі смартфона звичних розмірів повноцінний планшет. У повністю розкладеному стані він виглядає як три розташованих поруч один з одним смартфона.

Примітно, що в патенті йдеться про наявність ще одного екрану, необхідного для використання гаджета в складеному стані.

В описі також згадується підтримка стилуса s pen, наявність підекранної камери, вбудований в дисплей сканер відбитків пальців і hdmi-роз’єм. Згадка останнього викликає лише питання, оскільки samsung не оснащує таким портом навіть свої планшети.

Поки немає інформації про терміни виходу такого пристрою, але це вже не перший подібний патент samsung, тому його випуск може бути лише питанням часу.