Ювілей tcl: 40 років інновацій та подарунки до круглої дати

27

Сьогодні абревіатура tcl відома кожному користувачеві цифрової техніки. У цих буквах зашифрована фраза the creative life, тобто»творче життя”. Історія бренду дійсно сповнена пошуків і осяянь. А оскільки компанія відзначає ювілей, саме час згадати основні віхи її розвитку і заодно розповісти, які подарунки приготовлені з цієї нагоди.

Чим знаменитий бренд tcl?

Історія компанії почалася в 1981-му, коли в одному з регіонів кнр заснували маленьку фабрику з виробництва аудіокасет. Через чотири роки у бізнесу з’явилася і знайома назва, хоча в 1985-му букви tcl означали telephone communication limited. Але одними телефонами справа не обмежилася: під брендом випускали різну побутову техніку, а на початку дев’яностих його фахівці створили перший в китаї кольоровий телевізор з екраном на 28 дюймів. Це був лише пробний крок на шляху інновацій в області тб.

У 2007 році, коли назва компанії перетворилася на «творче життя», вона вже володіла брендами thomson і alcatel. Незабаром почалося виробництво фірмових тв-панелей на основі рідких кристалів, а в 2009-му був представлений дебютний китайський інтернет-телевізор з функцією 3d. Ще через п’ять років під егідою the creative life в піднебесній вийшов перший тб, що використовує технологію квантових точок. До цього моменту tcl увійшла в топ-3 світових лідерів з виробництва телевізорів, і з тих пір її частка на ринку аж ніяк не зменшилася. Навпаки, з’являється все більше цікавих рішень. Наприклад, підрозділ tcl csot (china star optoelectronics technology) впроваджує інновації в розробку напівпровідникових дисплеїв, а zhonghuan semiconductor, придбана tcl в 2020-му, розвиває індустрію напівпровідникових і енергетичних матеріалів — аж до будівництва сонячних електростанцій.

У минулому році по всьому світу продали 23,93 млн телевізорів tcl, включаючи miniled-моделі. І частка цієї корпорації на ринку цифрової техніки продовжує зростати-продажі телевізорів, порівняно з 2020-м, збільшилися на 15,9%. За свою історію бренд отримав чимало нагород. У їх числі eisa awards в категорії “кращий тв”, золото за 8k-телевізор на виставці ces, перемога за домашній кінотеатр в рамках берлінської ifa і премія red dot design award.

Що пропонує tcl з нагоди ювілею?

До 40-річчя бренд підготував конкурси з призами для користувачів. Щоб взяти участь у розіграші сучасних 4k-телевізорів tcl p615 з 50-дюймовими екранами, треба додатися в паблік компанії в соціальній мережі «вконтакте» і стежити за новинами. За запевненнями організаторів, ювілейна акція триватиме цілий місяць. А з 27 по 30 вересня бренд влаштовує великий розпродаж на aliexpress. У цей період можна буде придбати сучасні 4k телевізори tcl p615 з великою знижкою і швидкою доставкою з росії. В акції візьмуть участь найпопулярніші магазини маркетплейсу: molnia electronics, smart life і beckett store.

Телевізор tcl p615-нова 4k-модель з підтримкою технологій hdr, dynamic color enhancement і micro dimming, які покращують якість зображення. Наприклад, остання локально змінює рівні яскравості, щоб картинка виглядала більш вражаючою. До того ж алгоритм масштабування вміє збільшувати матеріал з роздільною здатністю full hd і 2k до 4k. Пристрій використовує останню версію ос android для тб і magiconnect — додаток, що дозволяє використовувати в якості пульта ду гаджети під управлінням android і ios. Доповнює список фішок звук формату dolby audio.