Yandere simulator являє пріквел режим 1980s, і він вже доступний

55

Yandere simulator знаходиться в розробці досить давно, але сьогодні він отримав дуже значне оновлення, включаючи режим 1980s.

Новий режим виходить, на відміну від основної гри, з повним геймплеєм, повністю реалізованим сюжетом і повною командою з десяти суперників, яких потрібно усунути, щоб підкорити серце сенпая.

Історія, мабуть, є історією матері головного героя аяно реби айші, дія відбувається в 1989 році, і всі суперники були створені з існуючими ассетами.

Новий режим вже доступний з сьогоднішнім оновленням, і причина його існування насправді досить цікава. Основний ігровий режим повинен мати повністю конкретизованих суперників з їх власними призначеними для користувача ассетами, анімацією, озвученням і багатьом іншим. Створення кожного з них займає багато часу і ресурсів для розробника-одинака, але їх поступовий випуск означав би відсутність можливості протестувати повний цикл геймплея для сюжетного режиму до набагато більш пізнього розвитку. Завдяки цьому режиму приквела можна протестувати цей цикл геймплея і отримати цінний зворотний зв’язок від гравців.

Ви можете переглянути трейлер нового режиму нижче, а також відео, що пояснює рішення.