Яндекс додав в пошук відомості про юросіб та іп

64

У пошуку яндекса з’явилися реєстраційні дані компаній і приватних підприємців. Тепер бажаючі можуть дізнатися, чи діє організація, який у неї юридична адреса або огрн.

Кожен день користувачі задають більше мільйона запитів про юросіб і підприємців – наприклад, шукають іпн або яке-небудь тов або іп. Тепер за такими запитами яндекс прямо в пошуку показує реєстраційні дані організації: дату утворення, юридична адреса, основний вид діяльності, іпн, кпп і так далі. Ці відомості часто шукають, щоб переконатися в надійності партнера або знайти відсутні дані – наприклад, іпн постачальника. Тепер в таких ситуаціях можна просто задати питання яндексу і безкоштовно отримати точну інформацію:

Дані надходять з федеральної податкової служби, так що вони достовірні і актуальні. У міру оновлення інформації в базах фнс, вона оновлюється в пошуку яндекса.

Зараз ці відомості доступні в десктопному пошуку, але скоро з’являться і в мобільному.

Відзначимо, що тестування такого типу відповідей проводилося яндексом в липні, це зауважив дмитро севальнев, досліджуючи роботу нового алгоритму y1.

Раніше сьогодні стало відомо, що яндекс удосконалив пошук книг, додавши у видачу збагачені відповіді для онлайн-бібліотек і книжкових магазинів.