Який вибрати конструктор сайту ?

7-19-2018


При виборі платформи для сайту-візитки слід керуватися загальними критеріями, наприклад, ціновий фактор, функціональний діапазон, потрапляння у топ рейтингів конструкторів сайтів.

Єдина відмінність конструкторы сайтов від всіх інших платформ для створення сайтів в тому, що в них набагато більше тематичних шаблонів і макетів, призначених саме для конкретного типу ресурсу – презентаційного.

Серед платформ, заточених під створення візиток, зустрічаються як доступні з цінового діапазону, так і преміум класу, тому у виборі слід керуватися не тільки порівнянням функціоналу, але і бюджетом.

Конструкторів, на яких можна створити виключно візитки, не так багато, набагато більше універсальних платформ, які призначені для найпопулярніших комерційних і некомерційних типів сайтів.

Дві платформи Webydo і 123sait підходять, в основному, для створення візиток і презентаційних ресурсів компаній і фрілансерів, але ви можете спробувати зібрати ресурс будь-якого відомого типу, наприклад, блог або навіть магазин.

Webydo – закордонний сервіс, на якому можна зібрати красивий і сучасний презентаційний сайт. На Webydo ви створюєте веб-ресурс з допомогою візуального редактора, вносячи правки в готові шаблони, вибрати тільки каркас сайту і створити його дизайн своїми руками або ж створити дизайн сторінок повністю з нуля. Кожен спосіб розрахований на користувачів з певним багажем знань. Перший – для новачків, другий – для досвідчених користувачів, третій – для досвідчених веб-майстрів.

Інструменти редагування нагадують Фотошоп, а тому конструктор буде цікавий, перш за все, дизайнерам, які бажають спробувати себе в оформленні сайту.

Тарифи досить високі, зате тесовый період в 30 днів дозволить зрозуміти, чи підходить вам платформа чи ні.

На 123sait можна створити простий і красивий сайт в три кроки, тому платформа ідеально підійде для новачків. Дизайн сайту створити дуже легко, просто підбираючи варіанти оформлення в налаштуваннях. Ресурси, створені на 123sait, адаптовані для мобільних пристроїв, також можна зареєструвати свій домен.

Пробний період триває стільки ж, скільки і на Webydo, а потім доведеться вибрати відповідний тарифний пакет. Ціни досить високі, але для новачків платформа – ідеальний вибір. Досвідченим користувачам може не вистачити функціоналу і інструментів, так як конструктор настільки простий, що з ним впорається і дитина.
Дивіться більше цікавих бесплатные конструкторы сайтов.