Який профнастил або профлист вибрати для забору?

4-30-2018

Останнім часом все більшу популярність набуває профнастил для огорож. Його сферою використання є промислові території, дачні ділянки, будинки і котеджі. Такі огорожі відрізняються естетичним зовнішнім виглядом, високою надійністю і довговічністю, головне знати, як вибрати профнастил для забору в конкретному випадку. З правильним вибором його монтаж пройде без особливих проблем і прикрасить Ваш ділянку. Рекомендую профнастил купить Киев

Паркани з профлиста
Паркан з профлиста і цегли

Сам профнастил для забору виготовляється із сталевих листів, які при виробництві пройшли такі етапи, як: грунтовка, пасирування, оцинковка і в деяких випадках – нанесення полімерного шару. Завдяки спеціальному обладнанню, сталеві листи набувають профільований вигляд, найчастіше з трапецієподібної формою прокату. Паркан з оцинкованого профільованого буде значно міцніше і надійніше, ніж звичайний лист сталі завдяки своїм профільним ребрах.

Який профнастил краще для паркану – це перш за все буде залежати від його покриття. Звичайний оцинкований профлист буде коштувати дешевше, але і тривалість експлуатації стане не настільки тривалою. Інша справа з полімерним покриттям, термін служби такого матеріалу зросте в кілька разів. Покриття захищає поверхню від корозії і володіє широкою гамою кольорів, завдяки якій можна вибрати варіант під камінь, дерево і інші матеріали.

Переваги
Паркан з профлиста і цегли – один з найпопулярніших комбінацій. Такий варіант має високі звукоізоляційні показники.
Габарити матеріалу дозволяють створювати огорожі з секціями довжиною до 8 м.
Імітація природних матеріалів. Тепер вибір профлиста для паркану під камінь, наприклад, не складе труднощів, завдяки своєму точному подібності.
Широкий асортимент надає для забору фігурний профнастил, з його допомогою є можливість створювати огорожі різних форм, не тільки прямокутну.
Швидкість монтажу дозволяє звести паркан по всьому периметру ділянки всього за кілька днів. Таким чином виникає значна економія часу. Для установки лише потрібно зведення опор і поперечних балок.
Велика колірна гамма надає можливість підібрати матеріал не тільки різних кольорів і відтінків, але і звести паркан з профлиста під дерево, який у точності відображатиме унікальний деревний малюнок.
Класифікація
Який профнастил краще вибрати, буде залежати від місця, яке вимагає огородження. Тому перед безпосередньою покупкою слід вивчити наявні види, щоб зробити правильний вибір.

Види профнастилу
Листи профнастилу

Оцинкований профнастил для забору має невелику вартість порівняно з іншими видами, різниця становить до 40%. Лист накривається тонким шаром гарячого цинку.
З полімерним покриттям паркан відрізняється тривалим терміном служби і більш привабливим зовнішнім виглядом. Додаткове покриття полімерами надає поверхні насичений колір. При завданні який профлист використовувати для забору, найчастіше зупиняються споживачі на цьому варіанті.
З шаром пластізола вважається найбільш стійким до різного роду механічних пошкоджень. Такий шар має товщину до 200 мікрометрів.
Новинкою з даній сфері є профлист з малюнком, який має всі характеристики звичайного матеріалу, але при цьому його зовнішній вигляд імітує різні природні матеріали. Його вартість вище, ніж зі стандартною кольоровою гамою.

А вже саме який краще вибрати профлист для дачного забору кожен повинен вирішити сам або проконсультуватися у продавця.

Популярні види профлиста за технічними характеристиками
Профнастил для забору с20
Профнастил марки С20

Профнастил марки С8 володіє оптимальним співвідношенням “ціна-якість”. Цей варіант ідеально підійде не тільки для огорожі, але і обшивки будинку. Двосторонній профнастил має легкий вага, тривалу експлуатацію, а також простий у монтажі. Полімерне покриття надає листового матеріалу гарну пластичність і стійкість.

Найбільш затребуваним з-за широкого застосування є профнастил марки 20, який використовується не тільки для будівництва парканів, але і обшивки стін, покрівлі. Його виготовляють з оцинкованої тонколистной сталі марки 01.
Види листів, що застосовуються в будівництві парканів та огорож, можуть відрізнятися за різними показниками: зовнішнім виглядом, товщиною листа, типу покриття і т. д. Тому який саме варіант використовувати слід визначати окремо для кожної конкретної ситуації.

Нюанси
Якщо з видами профлиста все просто і зрозуміло, але фінанси не дозволяють здійснити купівлю, то не варто впадати у відчай. Існує таке рішення, як некондиція профнастилу, вона продається з істотними знижками. Шлюб може бути невелике механічне пошкодження чи погана фарбування, але при цьому сам матеріал буде не гірше.

Такий матеріал, як профнастил, здатний прослужити понад 15-20 років, в залежності від його догляду та експлуатації. Достатньо один раз прийняти правильне рішення: який потрібен профнастил для забору і довгий час він Вам буде служити. Однак що ж робити, якщо потрібно звести огорожу, наприклад, на будівельний майданчик на кілька років або навіть місяців? У цьому випадку можна скористатися тимчасовим парканом з профлиста, фахівці його встановлять на необхідний термін і надалі справлять його демонтаж.