Які модулі використовує Joomla.

6-27-2019

Які модулі використовує Joomla.

Так само торкнулися логічної складової. Установка всіх розширень (компонент, модуль, плагін, шаблони, мовні пакети розширень в Joomla 5 проводиться через менеджер розширень. Звичайна установка застосовується для інсталяції з локального комп’ютера. Тут все просто – завантажуємо розширення (УВАГА. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://rating.joomla.ua/.
zip архіви) і завантажуємо його у форму, після чого тиснемо “завантажити і встановити”. Даний спосіб Ви будете використовувати найбільш часто. Установка з директорії /tmp практично нічим не відрізняється від попереднього, крім тог, що там необхідно прописувати шлях в ручну. Для чого ж потрібен цей спосіб.
Кожне розширення має свою “вагу” і на його завантаження потрібен час. За замовчуванням в Joomla цей час – 30 секунд і, якщо обсяг файлів занадто великий, то завантаження може просто не встигнути пройти. На локальному комп’ютері даний спосіб не потрібен, але коли сайт вже “крутиться” на хостингу, а встановлюється розширення занадто велика.