Які факти про Fallout 76 варто знати?

256

Жовтень цього року дійсно можна назвати місяцем прокинувшихся колосів гейм-індустрії. Ми вже граємо в Assassn’s Creed: Odessey і Call of Duty: Black Ops 4(на нашому сайті ви можете знайти безліч оглядів і тематичних матеріалів про ці ігри). І ось над нами нависає тінь чергового гіганта і ім’я йому Fallout 76. Напередодні виходу гри ми задалися питанням: Які факти про Fallout 76 варто знати?

Так, ми в курсі, що проект досить спірне, і по більшій частині націлений на ньюфагов, які раніше і не чули про серії. Проте визнаємо той факт, що гра досить амбітна, і в неї пограють як ньюфаги, так і олдфаги, щоб потім написати як їм не сподобалося, і що серія померла.

Гра буде повністю мережева

Після прес-конференції на Е3 багато гравців задавалися питанням, чи буде в грі тільки мультиплеер, чи нам дадуть пограти в поодинці без команди? Як виявилася така можливість буде, однак для цього все одно доведеться залишатися в мережі. Блукаючи по карті ви будете натикатися на інших гравців, будувати притулки, крафтить, збирати лут – все як в одиночному режимі, але, на жаль, ніколи не зможете залишитися один.

У грі будуть сюжетні квести і місії

Як говорять факти, Fallout 76 матиме сюжетні місії. Вони будуть працювати інакше ніж в минулих частинах. Так як, за словами Тода Говарада, у грі будуть відсутні NPC, завдання ми будемо отримувати з голографічних записів на дисках для Pip-Boy. Швидше за все, вони будуть процедурно генеруватися.

Також, щоб нам не довелося нудьгувати, ми постійно буде частиною випадкових подій. Наприклад, йдучи по карті, ви можете натрапити на рейдерів, які атакують місто і будете вирішувати, допомагати жителями чи ні. Ви завжди будете зустрічати інших гравців, з якими можна спілкуватися. Тобто квести мають вільну форму і залежать від того, що вам і друзям хочеться робити в цей день.

Ядерні боєголовки не вигідно скидати на інших гравців

Багато геймери побоюються, що із-за можливо ядерного удару в будь-яку частину карти, «особливо розумні» гравці будуть руйнувати по приколу чужі будови. Для початку зазначимо, що за лору гри після останньої війни з’явилися крилаті обпалені звірі, яких треба буде прогнати під землю старим добрим ядерною зброєю.

Fallout 76

Коли хтось відкриває ядерний удар(а зробити це вкрай складно), то на місці падіння бомби замість розрухи буде створена нова унікальна локація з найсильнішою зброєю і бронею, кращою в грі. Якщо хтось вирішить скинути бомбу на табір інших гравців, вони швидко відродяться в епіцентрі вибуху і заберуть весь лут собі. Місце ядерного удару буде ласим шматочком, в якому ви не захочете бачити когось крім себе, після того як роздобули коди запуску. Також ці локації будуть доступні тільки деякий час.

У грі буде система VATS

Але на відміну від минулих частин, де час зупинялося або притормаживалось, тут все буде в реальному часі. Гравцям доведеться на льоту вибирати частини тіла для стрільби, що хороша новина для тих, хто погано стріляє. Але так, це буде незвично.

Переносні поселення не можна будувати де попало

По-перше, використовуючи установку C. A. M. P. ви не зможете побудувати поселення на виході з притулку. Якщо ви вийдете з гри, то ваше поселення відновиться там, де ви залишили його в минулий раз. Однак, якщо вас не буде в грі хтось поставить свій табір там, де був ваш, то він збережеться у вигляді креслення, щоб ви могли розгорнути його в іншому місці.

Fallout 76

Мінус в тому, що перед тим як створити поселення вам доведеться розчистити вибраний район, а потім захищати його від нападів надалі.

Завдяки наявності суспільних майстерень ви можете отримувати певні ресурси і потім обмінювати їх на крышички. Наприклад, захопивши шахту, ви будете отримувати опереженный метал і продавати його, якщо треба.

Тролі будуть покарані

Як ми вже говорили, щоб уникнути скидання бомби на вашу голову, розробники змінили її концепцію, так щоб це було не вигідно. Однак якщо це станеться, то ніяких значних штрафів ви не отримаєте. А якщо який-небудь гравець почне занадто часто полювати за вами або іншими гравцями, заважаючи грати – гра дасть йому особливий значок розшуку, і за вбивство цього персонажа ви отримаєте багато очок. Тобто, ви зможете полювати на тролів і дати їм урок, якщо буде потрібно.

Fallout 76

Їжа відіграє ключову роль

Софт кор сурвайвл – це жанр Fallout 76, факти говорять нам про те, що доведеться постійно годувати і напувати свого персонажа. Їжа приготовлена гравцем самостійно буде мати більше плюсів. Так ви можете відігравати роль мандрівного кухаря, продає свої страви, проте не варто забувати, що у їжі є термін придатності.

Прокачування буде інший

Розгойдуватися ви зможете збираючи картки умінь, які можна буде міняти роблячи їх активними. Таким чином, ви завжди можете змінювати свій білд. Картками можна ділитися з друзями. Також на вас буде діяти радіація, від якої з’являються мутації. Деякі з них можуть бути корисними, а деякі – ні.

Fallout 76

Це були всі факти про Fallout 76 перед тим як зануритися в ігровий процес. Також інший великий реліз жовтня –

Джерело: http://pcforsage.com.ua/