Як зробити альбомний лист в ворді?

76

Трапляється, що, створюючи документ в ворді, потрібно змінити положення всіх аркушів. Зробити це зовсім нескладно. Використовуйте наведені нижче команди. Але врахуйте, що для кожної версії текстового редактора вони відрізняються. Також наведена інструкція для тих, хто хоче зробити, лише одну сторінку в потрібному положенні. Ми рекомендуємо вам оновити офісне програмне забезпечення, щоб було легше орієнтуватися в інтерфейсі.

Word 2003. Програма має класичний інтерфейс. Клацніть пункт меню “файл”  “параметри сторінки”. Тут виберіть кнопку»альбомна”.

Word 2007—2013. Це вже сучасні програми, з стрічковою графічною оболонкою. Клацніть вкладку “розмітка сторінки» – «орієнтація» – “альбомна”.

Word 2016. Найсвіжіший редактор з плитковою панеллю управління. Натисніть кнопку меню “макет”, а далі аналогічно попередній схемі.

Як зробити альбомний лист в word 2016?

Почати краще з цієї версії тому, що зараз вона встановлюється на більшості комп’ютерів. Є два варіанти вирішення поставленого завдання.

спосіб №1. ось що потрібно зробити:

  1. встановлюєте курсор в кінці тієї сторінки, де повинен закінчуватися звична книжкова орієнтація і починатися альбомна.
  2. клікаєте по вкладці»макет”. Саме тут відбувається управління зовнішнім виглядом листів документа. Тиснете кнопку» розрив «і у вплив меню знаходите і клацаєте»наступна сторінка”. Курсор перейде на новий аркуш.
  3. натискаєте тут же кнопку “орієнтація «і вибираєте»альбомна”.

Після виконаних маніпуляцій вийде горизонтально розташований лист.

Щоб інші сторінки йшли вертикальними, виконайте ці ж дії. Тільки клацніть в останньому пункті кнопку “книжкова”, і у вас вийде один горизонтальний лист, на якому пишете потрібний текст, а решта вертикальні. Так, в документі можна зробити необхідну кількість альбомних аркушів по всьому документу де завгодно.

спосіб №2. другий метод простіше. Всі розриви сторінок word розставить автоматично. Здійсніть наступне:

  1. виділіть частину тексту, яку треба розмістити на горизонтальній сторінці.
  2. у вже знайомій вкладці “макет«, знайдіть і клікніть маленьку кнопку» параметри сторінки” (цифра 3 на скріншоті).
  3. розгорнеться діалогове вікно, де клацніть значок “альбомна”.
  4. внизу, в поле “застосувати «виберіть» до виділеного тексту” і тисніть ok.

Після цих операцій ви побачите, що на горизонтальній сторінці розташовується тільки зазначений текст.

Як зробити один аркуш у сучасних версіях word 2007-2013?

Вищезгадані способи справедливі і для цих програм, але з одним винятком: ви не знайдете вкладку «макет». Вона іменується інакше – »розмітка сторінки”. В іншому ж, всі здійснювані дії ідентичні.

Як зробити альбомний аркуш у старому word 2003?

Хоча ця програма вже майже зжила себе, багато хто до сих пір користуються «стареньким» текстовим редактором «тому що звикли», «древній» комп’ютер з windows xp або просто немає нового ліцензійного програмного забезпечення (стосується організацій). Причин вистачає.послідовність дій дещо інша через відмінності інтерфейсу програми. Виконайте вказані пункти:

  1. виділіть фрагмент тексту, який бажаєте розмістити на альбомній сторінці.
  2. натисніть “файл” – “параметри сторінки”.
  3. у спливлому вікні активуйте кнопку» альбомна«, в поле» застосувати «виставте»до виділеного тексту”.