Як зареєструвати аккаунт ncsoft і виправити помилку при реєстрації аккаунта plaync

33

Даний матеріал підготовлений на основі офіційної інформації. З нього ви дізнаєтеся: як зареєструвати аккаунт ncsoft для гри в lineage 2m і виправити помилку при реєстрації аккаунта plaync, але для початку трохи пояснень.

Для того, щоб писати повідомлення на нашому форумі, необхідно зареєструвати аккаунт офіційної платформи ncsoft plaync. На платформі ви можете дізнатися не тільки останню інформацію про цікавлять вас іграх ncsoft, але також спілкуватися з іншими гравцями про різні теми, пов’язаних з вашою грою.

Також можна відшукати друзів або клан, обговорити оновлення або івенти разом. Ще тут дозволяється знайти всю цікаву для вас інформацію про гру в майбутньому: оголошення, івенти, а також гайди по грі.

Отже, зареєструвати аккаунт plaync можна наступним способом.

спосіб подачі заявки. перейдіть за цим посиланням і завершіть процес подачі заявки. Мова ви можете поміняти внизу вікна.

Як ви можете побачити, існує багато різних способів подання заявки. Виберіть найзручніший вам спосіб.

  1. електронна пошта
  2. номер телефону
  3. google
  4. facebook
  5. apple
  6. twitter
  7. line
  8. вк

Також ми хотіли б проінформувати вас, що при спробі реєстрації через google, facebook і вк на останньому етапі реєстрації ви можете зіткнутися з помилкою «реєстрація тимчасово недоступна» .