Як заблокувати iphone голосом?

94

Ситуації в житті бувають різні і може вийти так, що потрібно заблокувати свій айфон, але звичайним чином це зробити не виходить. Наприклад, зайняті руки. Або у вас якийсь сторонній нехороший чоловік взяв телефонний апарат без дозволу і не хоче віддавати. Гаразд коли це товариш, а раптом це зловмисник?! на цей випадок є спосіб заблокувати iphone голосом. Правда, щоб користуватися цією хитрою функцією, треба її спочатку включити. Як це зробити я покажу в цьому пості.

У будь-якому сучасному смартфоні від apple є можливість включити голосове управління. Для цього необхідно зайти в налаштування айфона і відкрити розділ універсальний доступ управління голосом .

Зрушуємо повзунок включення функції голосового управління в положення»включено”. Ось і все. Тепер, щоб заблокувати екран iphone голосом вам потрібно, перебуваючи поруч з телефоном, вимовити заповітну фразу «заблокувати екран» російською або «lock screen» англійською мовою. Після цього відбудеться блокування екрану і хто б телефон не взяв-нічого з ним не зробить.