Як встановити відео в якості шпалер на будь-який смартфон android

75

Хто сказав, що шпалери повинні бути фотографіями? завдяки величезній кількості додатків сьогодні також можна використовувати відео в якості шпалер на android, хоча для цього вам потрібно встановити додаток.

Якщо ви хочете зробити свій мобільний телефон більш живим, але ви не знаєте як встановити відео в якості шпалер, у вас завжди є можливість використовувати додаток для цього. У даній статті ми розповімо, як дуже легко встановити відео шпалери на будь-який мобільний телефон android.

Як поставити відео в якості фону на свій смартфон

Android не дозволяє вам використовувати відео в якості шпалер, хоча ви можете використовувати сторонні додатки для створення анімованих фонів на основі ваших відео. Тобто насамперед потрібно встановити необхідний додаток.

В google play є кілька додатків для використання ваших власних відео в якості шпалер. Ми спробували кілька подібних додатків, але найкращим виявилося video live wallpaper. Цей додаток відрізняється тим, що воно безкоштовне і відмінно справляється зі своїм завданням.

Додаток дуже просте, хоча в ньому є все необхідне, щоб встановити відео в якості шпалер. Як тільки ви відкриєте його, ви повинні натиснути кнопку choose video, щоб вибрати відео, яке ви вже зберегли на своєму мобільному телефоні. Якщо у вас як і раніше немає відео на вашому мобільному телефоні, вам доведеться завантажити його або перенести на свій мобільний телефон з іншого пристрою.

Після вибору відео воно буде показано на екрані вашого пристрою. Ви також можете вирізати фрагмент, який ви хочете використовувати як шпалери, якщо у вас занадто довге відео. Зробивши виріз, натисніть кнопку із зображенням у верхній панелі, і відео шпалери будуть готові.

Відкриється попередній перегляд шпалер, де ви зможете побачити, як будуть відображатися відео шпалери на вашому смартфоні. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку підтвердження, і все готово. Ви також можете змінити будь-які додаткові налаштування, для цього натисніть три точки в правому верхньому куті і виберіть “налаштування”.

У додатку є кілька налаштувань відображення відео. Ви можете включити або відключити звук і вибрати, чи буде відео відповідати екрану або буде збережено співвідношення сторін.

Якщо ви передумаєте і захочете змінити будь-які налаштування, вам не потрібно повторювати весь процес. Замість цього відкрийте video live wallpaper, і внесені вами зміни будуть миттєво застосовані до відео шпалер.

Також варто відзначити, що на мобільних пристроях xiaomi з появою miui 12 з’явилася вбудована опція для установки відео шпалер. Тому власникам смартфонів xiaomi не потрібно нічого встановлювати і ускладнювати собі життя, щоб встановити відео в якості шпалер.