Як встановити quickstart на Joomla

219

Від автора: вітаю Вас, дорогий друже. В даний час створено величезну кількість різних шаблонів для CMS Joomla і вибираючи підходящий для свого майбутнього проекту, хотілося б побачити, як він виглядатиме на готовому сайті. Звичайно, як правило, розробники, наводять загальний вигляд шаблонів і сторінки демо-презентацій. На яких, можна оцінити зовнішній вигляд шаблону та його структуру. Але при цьому неможливо провести його тестування і налагодження. Тому, досить часто в комплекті з шаблоном, що поставляється, так званий “quickstart”, тобто система управління контентом Joomla, в якій вже встановлений зацікавив шаблон і доданий необхідний контент. Тому в даній статті ми з Вами поговоримо про те, як встановити quickstart Joomla?

Система управління контентом Joomla в базовій комплектації – містить лише мінімальний набір функцій, які виконують типові задачі. І якщо на дану CMS встановити довільний вподобаний шаблон, який згодом зробити активним. То з імовірністю 90% можна стверджувати, що бажаного виду Ви не отримаєте, тобто види який Ви бачили на сторінці шаблону презентації. Бо, що б вигляд шаблону, збігався з демо-презентацією, необхідно виконати певні налаштування, встановити необхідні розширення, додати контент і відобразити в правильних позиціях модулі. З цим завданням цілком впорається досвідчений розробник, але для новачка – це може бути дуже складне завдання. Тому, часто розробники шаблонів, разом з шаблоном, надають комплект “quickstart”, тобто “Швидкий старт” шаблону. Який являє собою готову CMS Joomla, в яку встановлений зацікавив шаблон разом з необхідними плагінами, додані необхідні модулі, в правильні позиції і створений контент. Таким чином “quickstart” – це готовий сайт, на цікавить шаблоні, який Ви можете використовувати для всілякого тестування і налаштування. “Швидкий старт”, орієнтований на веб-розробника з будь-яким рівнем знань, тому як встановити шаблон Joomla quickstart, зможе практично кожен веб-майстер, який знає як встановлюється Joomla.

Тепер давайте розглянемо наступний приклад. Приміром, мене зацікавив шаблон, який, на сторінці демо-презентації виглядає наступним чином.

Як встановити quickstart на Joomla

Якщо встановити його на систему управління контентом Joomla, з базовим функціоналом, то в браузері ми побачимо наступне.

Як встановити quickstart на Joomla

Тобто, як Ви бачите, встановлений шаблон, кардинально відрізняється від шаблону демо-презентації. А значить, давайте поговоримо про те, як встановити швидкий старт на joomla 3.

Установка quickstart

Як правило, шаблон завантажується у вигляді архіву, і якщо в ньому є “швидкий старт”, всередині Ви знайдете исходники для установки. Приміром, у моєму випадку, в архіві з шаблоном, створена папка joomla, в якій зберігається архів з шаблоном, а також архів з першоджерелом для установки “Швидкого старту”.

Як встановити quickstart на Joomla

Файл theme3133.zip – це шаблон.

Як встановити quickstart на Joomla

fullpackage.zip – CMS Joomla – для швидкого старту.

Як встановити quickstart на Joomla

Так само бувають ситуації, коли архів з исходниками “Швидкого старту”, пропонують скачати на сторінці шаблону презентації.

Далі необхідно розпакувати архів з исходниками “Швидкого старту”, в довільний каталог локального комп’ютера, для подальшої установки. Потім необхідно створити базу даних, в яку будуть записані таблиці та необхідні дані CMS. Після цього в браузері звертаємося до каталогу, в який були розпаковані исходники і приступаємо до стандартної установки Joomla.

На першій сторінці установки, вказуємо назву сайту, короткий опис, поштову скриньку адміністратора і дані для входу в адмінку майбутньої CMS.

Як встановити quickstart на Joomla

Далі вказуємо налаштування для підключення бази даних.

Як встановити quickstart на Joomla

На завершальному етапі установки, в розділі “Установка демо-даних”, додана додаткова радіо-кнопка, активувавши, яку Ви встановите певний контент на сайт, який необхідний для формування тестового виду шаблону (тобто це можуть бути додаткові матеріали, розширення, установки тощо).

Як встановити quickstart на Joomla

Після того, як установка завершена, видаляємо каталог “Installation” і переходимо в користувальницький розділ сайту.

Як встановити quickstart на Joomla

В користувальницької частині сайту, ми бачимо сторінку – аналогічну демо-шаблону презентації. Але при цьому – це повноцінний сайт, який ми можемо використовувати для тестування, налаштувань і можливостей вибраного шаблону.

На цьому питання — як встановити quickstart joomla 3, вичерпаний. Всього Вам доброго і вдалого кодування!