Як відновити гугл аккаунт: детально

80

Відновлення google аккаунта зробити зазвичай досить легко, особливо, якщо він досить новий і ви правильно заповнили профіль при створенні.

Є кілька шляхів відновлення: за допомогою робочого номера телефону, відповівши на контрольні питання, по прив’язці до смартфону або за допомогою резервної пошти.

У минулому матеріалі ми детально розглянули, як створити гугл аккаунт, там я написав, які кроки потрібно зробити, щоб в разі чого, доступ до облікового запису можна було легко повернути. Зараз ми не менш детально розглянемо, всі способи, як відновити google аккаунт за номером телефону або без нього, з пояснюючими картинками.

Відновлення гугл аккаунта

Умови відновлення доступу

Щоб точно повернути собі обліковий запис необхідно, щоб був виконаний хоча б один з описаних нижче пунктів:

  1. доступ до номера телефону, на який був зареєстрований аккаунт. Якщо у вас його немає, то процес відновлення буде набагато складніше.
  2. доступ до смартфону андроїд або iphone, на якому прив’язана обліковий запис гугл. Якщо ви зробили це, при відновленні на пристрій прийде код, за допомогою якого можна буде повернути доступ.
  3. резервна пошта, зазначена в профілі. Якщо ви її вказали-то це відмінно, в цьому випадку зможе обійтися без мобільного.
  4. знати відповіді на контрольні питання і приблизний час створення учеткі.

В останньому випадку, якщо ви відповісте на всі питання правильно — це не гарантує, що доступ вам відразу відновлять. Заявка буде відправлена на розгляд протягом двох тижнів. І може бути просто відхилена, якщо у співробітників google виникнуть підозри. Але, перед цим швидше за все вам зададуть ще кілька питань і попросять підтвердити свою особу.

1. Перейдіть за адресою — https://accounts.google.com/, введіть свою адресу електронної пошти та натисніть на кнопку “далі”. На наступній сторінці перейдіть за посиланням ” забули пароль?».

2. Вас попросять ввести останній пароль, який ви пам’ятаєте — зробіть це і натисніть на кнопку «далі».

Далі все буде залежати від того, як ви налаштовували свій обліковий запис, рівень її безпеки і прив’язували ви аккаунт до смартфону — андроїд або айфону. Розглянемо всі варіанти подій, які можуть піти далі.

1. Якщо аккаунт прив’язаний до андроїд або iphone. у першому випадку на телефон прийде код, який потрібно буде ввести в спеціальне вікно. У випадку з айфоном-необхідно буде відсканувати qr код камерою смартфона.

Далі просто дотримуйтесь інструкцій, які з’являться на екрані мобільного пристрою і доступ буде відновлений максимально швидко.

2. Смс на номер мобільного. у цьому випадку на ваш телефон прийде код в повідомленні, які буде необхідно ввести в спеціально поле на сайті. Потім просто ввести новий пароль.

3. Ввести резервну адресу пошти. на нього прийде спеціальний код, який також необхідно буде ввести в спеціальне поле. Потім просто продовжити процедуру відновлення.

4. Відповісти на секретне питання. той самий, який заповнюється при створенні аккаунта. Після того як вкажіть його, вам зададуть ще кілька додаткових питань і відправлять заявку на розгляд. Відповіді доведеться чекати близько двох тижнів.

важливо! якщо у вас немає доступу до мобільного, не прив’язана резервна копія, і ви не пам’ятаєте відповіді на контрольне питання — марно куди-небудь писати і просити повернути доступ — це неможливо, система не дасть відновити учетку. Просто зробіть новий профіль.

1. На тій же сторінці авторизації в обліковий запис, клікніть по посиланню ” забули адресу електронної пошти?». Далі вкажіть номер телефону (через 7), прив’язаний до облікового запису або адресу електронної пошти.

2. На другій сторінці введіть своє ім’я та прізвище. На номер або пошту прийде спеціальний код, який необхідно буде ввести на сайті. Після цього вам покажуть ваше email-клікніть по ньому і авторизуйтесь.

На закінчення

Завжди повністю заповнюйте профіль при реєстрації, вказуйте додаткові електронні адреси, робочий мобільний і запам’ятовуйте паролі і контрольні відповіді. Тоді можна бути завжди впевненим, що профіль знаходиться під хорошим захистом.