Як вибрати веб-дизайн студія

6-24-2019

Как выбрать веб-дизайн студия
Міф: вибирати треба студію веб – дизайну подешевше. Коли не досягають бажаного, роблять вигляд, що бажали досягнутого.
Також хочемо вам порекомендувати веб-дизайн студия
Абсолютно неправильна точка зору, що суперечить звичайному здоровому глузду. Ніколи не можна вибирати, де дешевше, якщо немає гарантій, що товар у всіх абсолютно однаковий. Вибирати більш дешеве має сенс тільки тоді, коли точно можна визначити, чому товар в одному місці дешевше, ніж в іншому, і це відмінність у характеристиках прийнятно. А створити сайт – це не товар продати. Створення сайту – це надання послуги. І тут є ризик натрапити на неякісну послугу дуже високий. І дешева ціна (в порівнянні з середньоринковою) майже напевно говорить про те, що послуга неякісна. Адже у будь-якої послуги є маса нюансів, які ні в якому договорі, ні в якому технічному завданні не пропишеш. Веб – сайт – дуже серйозна річ, що надає вплив на весь бізнес. Якщо, звичайно, цей сайт зроблений грамотно. І вибір студії веб – дизайну – це вибір не виконавця, а партнера. Партнера, може бути, на роки. Дорогувато вийде раз в півроку шукати нового партнера і сайт переробляти. І дороги навіть не прямі витрати на оплату роботи нової студії веб – дизайну. Набагато дорожче обходиться втрата клієнтів. Не кажучи вже про недоотриманого прибутку. Звичайно, вартість робіт впливає на вибір студії веб – дизайну. Але, щоб оцінити вартість, треба, як мінімум, чітко розуміти, що за сайт потрібно розробити. Адже навіть вартість інтернет – магазинів може відрізнятися на порядок. Хоча, здавалося б, що там може бути такого – магазин як магазин. Але, якщо ви подивитеся в Інтернеті, швидко зрозумієте, що є магазини працюють, а є просто які значаться.
Якщо студії веб – дизайну називають принципово різні ціни, не поспішайте відмахуватися від «дорогих». Спробуйте зрозуміти, чому студія називає таку ціну. Може бути, вона збирається зробити для вас не тільки те, що ви придумали, а запропонувати своє бачення, засноване на досвіді створення безлічі сайтів. І це може бути дуже цінно.
Одна жінка йшла по вулиці паризької і помітила Пікассо, робить начерки за столиком вуличного кафе. Обрадувана, але не настільки, щоб не бути кілька безцеремонною, вона запитала Пікассо, чи може він зробити начерк з неї за відповідну плату. Всього за кілька хвилин начерк був готовий – справжній малюнок Пікассо. – П’ять тисяч франків, – відповів Пікассо. – Але вам знадобилося для цього усього три хвилини, – чемно нагадала вона художнику. – Ні, – заперечив Пікассо, – для цього знадобилася вся моя життя.