Як вибрати роботу копірайтингу

7-4-2019

Как выбрать роботу копирайтинга
Хто такий копірайтер: що треба вміти, як шукати роботу, корисні ресурси.
Також хочемо вам порекомендувати работа копирайтинг в интернете
Інтернет – бізнесу потрібні копірайтери: саме тексти «продають» товари і послуги в онлайні. Будь-який власник сайту зацікавлений в тексті, який виведе сайт на лідируючі позиції в пошукових системах або залучить більше відвідувачів з реклами. Розповідаємо, яким повинен бути копірайтер, як вчитися, отримати досвід і заробляти.
Інтернет – бізнесу потрібні копірайтери: саме тексти «продають» товари і послуги в онлайні. Будь-який власник сайту зацікавлений в тексті, який виведе сайт на лідируючі позиції в пошукових системах або залучить більше відвідувачів з реклами. Навіть якщо в компанії немає копірайтера, хтось пише: інтернет – маркетолог, дизайнер, менеджер, таргетолог, веб – майстер. Однак якісний дизайн не врятує слабкий текст, ось чому хороших копірайтерів високо цінують на ринку. Копірайтер — це фахівець, який створює текстовий контент. Це можуть бути тематичні статті на сайті, ведення блогу, написання постів в соцмережах, email розсилки, прес – релізи. Копірайтеру потрібно вивчити специфіку компанії, сферу діяльності, УТП товарів або послуг, проаналізувати цільову аудиторію, вивчити основи інтернет – маркетингу. Від копірайтера чекають, щоб тексти були зрозумілі, стиль — пізнаваний, а тексти сайту або будь-яких матеріалів надихали людей на купівлю і будь-цільове дію. Розповідаємо, яким повинен бути копірайтер, як вчитися, отримати досвід і заробляти.
На вакансії з високою більш заробітною платою потрібні більш глибокі знання та досвід від 1— 3 років.
Написання текстів під різні цілі. Збір матеріалів — опитування клієнтів, інтерв’ю, фотографії. Складання та коригування контент – плану.
Знання основ верстки і принципів інтернет – маркетингу. Знання англійської мови на рівні pre – intermediate і вище. Адмінки сайтів (wordpress, joomla, UMI та інші для розміщення статей на сайтах). Зрідка потрібна вища освіта в філології, журналістики або маркетингу.
Копірайтеру можуть доручити різні за рівнем складності види робіт, пов’язані з текстами.