Як вибрати інтегратори crm

9-27-2019

not found
Замовте безкоштовну персональну презентацію CRM — системи Наш експерт проведе для Вас презентацію цікавить CRM — системи (Бітрікс24, AmoCRM, bpm’ online) по Скайпу, в режимі демонстрації екрана. Покаже основні функції CRM, розповість, чим система може бути корисна для Вас і докладно відповість на всі питання. Фахівець також допоможе з вибором CRM для компанії, якщо ви не встигли визначитися.
Також хочемо вам порекомендувати интеграторы crm
Спасибі за довіру, ми ось — ось з вами зв’яжемося.
Отримаєте корисний матеріал від експертів CRM Academy: 1. Чек — лист за вибором CRM — системы3.
Скільки людей у Вашому відділі продажів.
Який у вас цикл угоди.
Які завдання стоять перед Вами в частині впровадження CRM.
Презентація Проводимо для Вас презентацію обраної CRM — системи (Бітрікс24, AmoCRM та інші) по Скайпу в режимі демонстрації екрану, покажемо її основні функції, розповімо, чим CRM може бути корисний для Вас і докладно відповімо на запитання.
Аудит Наш експерт, проаналізує Ваші бізнес — процеси, запропонує варіанти їх оптимізації та автоматизації за допомогою CRM — системи, протягом 2 днів ми надамо Вам дорожню карту щодо впровадження CRM — системи з вказівкою термінів і необхідних затрат праці.
Технічне завдання Після того, як ви прийняли рішення про співпрацю, ми приступаємо до побудови спільного технічного завдання.
Впровадження та налаштування Додаємо користувачів, налаштовуємо додаткові поля, розмежовуємо для кожного користувача права, завантажуємо клієнтську базу і каталог товарів, автоматизуємо бізнес — процеси.
Навчання Проводимо навчання для всієї команди співробітників, детально пояснюємо всі тонкощі комфортної роботи в CRM.
Автоматизована система продажу CRM автоматично відправляє клієнтам листи, sms, показує рекламу, ставить завдання менеджерам.
Структурована база клієнтів Клієнтська база буде доступна в одному місці і зручна для маркетингу (E — mail — маркетинг, SMS — розсилки).
Всі канали комунікації в одному місці Всі канали комунікації (ip — телефонія, електронна пошта, сайт) тепер будуть підключені до CRM — системі, яка більше не допустить втрати клієнтів.
Вся історія роботи з клієнтом в одній картці Ви будете отримувати всю історію роботи з клієнтом від першого контакту. Зможете подивитися коли клієнт звернувся, який лист було відправлено, прослухати телефонні розмови, оцінити роботу кожного менеджера.