Як в windows виправити помилку «схоже, у вас немає відповідних пристроїв, прив’язаних до вашого облікового запису microsoft»

40

Установка універсальних додатків та ігор в windows 10 і 11 традиційно виконується з магазину при наявності облікового запису microsoft, хоча ні перше, ні друге не можна віднести до обов’язкових умов. Зрештою, додаток або гра можуть бути встановлені з пакета appxbundle . Проте, при установці uwp -програм користувачам іноді доводиться стикатися з різними помилками.

Наприклад, помилка ” схоже, у вас немає відповідних пристроїв, прив’язаних до вашого облікового запису microsoft» .

Очевидно, що текст повідомлення про помилку вказує або на відсутність якогось пристрою, або на використання локального облікового запису замість облікового запису microsoft. Так як стикатися з помилкою найчастіше доводиться при скачуванні ігор для xbox , під пристроєм слід розуміти не прив’язане до облікового запису microsoft пристрій xbox, хоча виникнути помилка може і при дотриманні всіх умов.

Використовуйте обліковий запис microsoft

Якщо ви працюєте в локальному обліковому записі, спробуйте переключитися на обліковий запис microsoft, це може вирішити вашу проблему.

Якщо ви вже перебуваєте в обліковому записі microsoft, вийдіть з неї.

І заново в неї увійдіть.

windows store .

Скиньте магазин windows

Помилка може бути викликана збоєм в роботі магазину windows, в цьому випадку допоможе його скидання.

Відкрийте програму параметри і перейдіть в розділ ” програми та можливості» . Знайдіть в списку магазин, виділіть його, клікніть по посиланню “додаткові параметри” .

А потім натисніть кнопку “скидання” .

В якості додаткової міри можна видалити файл бази магазину.

%windir % softwaredistributiondatastore , видаліть файл datastore.edb , а потім перезавантажте комп’ютер.

Очистіть кеш microsoft store

Якщо скидання магазину здається вам занадто радикальним заходом, спробуйте для початку очистити його кеш, можливо, для виправлення помилки цього виявиться цілком достатньо.

Процедура дуже проста: натисканням win + r викличте віконце виконання швидких команд і виконайте в ньому команду:

wsreset

Скільки пристроїв прив’язано до облікового запису

Політикою microsoft дозволяється прив’язка до одного облікового запису не більше десяти пристроїв, у тому числі віртуальних машин.

Якщо пристроїв буде більше, ви напевно зіткнетеся з обмеженнями.

Рішення просте-видаліть невикористовувані пристрої зі списку прив’язаних на службовій сторінці account.microsoft.com/devices .