Як створити сайт самостійно

8-28-2019

Как создать сайт самостоятельно
Організація пошти доменів зони .
Також хочемо вам порекомендувати розробка сайту Львів
Бітрікс – оточення — що це таке.
Покрокова інструкція для непрофесіонала щодо самостійного створення сайту та розміщення на хостингу за пару годин. Як купити хостинг, створити сайт і налаштувати його.
Якщо раніше для створення простого сайту потрібно звертатися до професіонала, сучасні технології дозволяють людині, навіть не має спеціальних знань зробити сайт на хостингу самостійно і буквально за пару годин.
Передбачається, що ви вже стали Клієнтом КОМТЕТ (посилання дано на безкоштовну реєстрацію на 14 діб, можна оплатити і потім) і зареєстрували своє доменне ім’я (можемо безкоштовно надати вам доменне ім’я види ім’я.
Крок З Панелі керування встановіть веб – додаток CMS (система управління сайтом/ контентом). КОМТЕТ пропонує широкий вибір веб – додатків, але якщо ви поки не знаєте, що це, виберіть CMS Joomla, на прикладі цієї системи управління сайтом ми і покажемо основні етапи. Звичайно, ви можете встановити Drupal, WordPress або будь-яке інше додаток з каталогу. Проста інструкція по установці Joomla з Панелі управління описана в статті Автоматична установка Joomla. Стаття читається довше, ніж потім виконується установка. Крок Вам не подобається, як виглядає сайт. Докладно, як це зробити описано в статті Установка шаблонів Joomla. Для багатьох CMS замовити шаблони з їх установкою можна на Template Monster. Можна додавати і змінювати контент (наповнення сайту), додавати зображення, розділи. Тут все залежить від вашого вільного часу і фантазії. Як працювати з Joomla, прочитайте статті Основи роботи з Joomla. А де саме «розміщення сайту на хостинг». Якщо ви виконали зазначені три кроки, то ви це вже зробили. Вам не треба качати дистрибутив, розбиратися з його установкою і з’ясовувати, що таке FTP, MySQL і як з цим працювати. Якщо ж ви хочете виконати установку будь CMS, наявної в каталозі або виконати установку самостійно, то вам допоможуть розібратися Інструкції з встановлення відповідної CMS і Технічна бібліотека КОМТЕТ. Наші співробітники готові виконати всі зазначені дії і вирішити багато інших завдань в рамках Додаткових робіт з сайту.
Тарифні плани — від розміщення статичних HTML – сторінок, до підтримки PHP, Perl, CGI скриптів (Shell, Perl), SSI, Ruby. У рамках тарифних планів надається доступ до серверів баз даних MySQL або PostgreSQL.
Керівництво по установці веб – додатків з репозиторію Панелі управління, поради та рекомендації.
На сайті КОМТЕТ використовуються cookie – файли, дані про IP – адресу та місцезнаходження відвідувачів. Якщо, прочитавши це повідомлення, ви залишаєтеся на нашому сайті, це означає, що ви не заперечуєте проти використання цих технологій.