Як створити сайт на DLE

236

Від автора: вітаю вас, друзі. У цій статті ми поговоримо взагалі про CMS DLE, дізнаємося, як створити сайт на DLE, а також розглянемо плюси і мінуси вибору DLE в якості рушія для вашого сайту. Приступимо?

Давайте почнемо з того, що ж це за такий движок і в яких випадках вибір DLE буде відмінним вибором движка сайту. Для відповіді на це питання можна звернутися на офіційний сайт DLE і на головній сторінці знайти невеликий опис цієї CMS.

Як створити сайт на DLE

Як бачимо, DLE — це, в першу чергу, новинний движок. Також він ідеально підійде для ведення блогу. Це саме ті ніші, в яких DLE може скласти певну конкуренцію визнаному лідеру в цих сферах — WordPress.

Крім цих ніш, DLE ніхто не забороняє використовувати і для створення сайтів інших типів. Однак, тут вже доведеться добре вивчити можливості движка і створення сайту під нього.

Давайте тепер звернемося до плюсів і мінусів даної CMS. Власне, плюси перераховані на тому ж офіційному сайті під виглядом можливостей скрипта.

Як створити сайт на DLE

Ось лише деякі з плюсів DLE:

Висока продуктивність. DLE — це дійсно швидкий движок і, якщо продуктивність для вас важлива, тоді DLE буде відмінним вибором.

Просте і швидке створення шаблонів. DLE пропонує відмінну документацію, завдяки якій ви зможете досить легко і швидко створити свій перший шаблон.

Гнучка настройка. DLE пропонує нам величезну кількість налаштувань, які дозволяють дійсно гнучко керувати сайтом. Ну а відмінно продумана адміністраторська частина дозволить досить швидко розібратися і не заплутатися у всіх цих налаштуваннях.

Величезна кількість шаблонів. DLE має велике російськомовне співтовариство, яке допоможе вирішити виникаючі проблеми. Ну а наявність величезної кількості готових безкоштовних шаблонів що дозволить вибрати шаблон на будь-який смак.

Це лише невелика частина тих переваг, які ви отримуєте, вибираючи DLE. Ще раз акцентую вашу увагу на першому з них — продуктивності. DLE дійсно є однією з найбільш потужних і швидких CMS. До речі, багато в чому це досягається завдяки активному використанню AJAX.

Ну а кількість сайтів, зроблених на DLE (близько 100 тис.), говорить про те, що в рунеті DLE є досить популярним движком, тобто користувачі вибирають його не просто так. Спробуйте і ви, впевнений, вас зацікавить DLE і, хто знає, можливо, ви захочете зробити свій сайт на цьому движку. До речі, якщо ви хочете навчитися створювати сайти на DLE з нуля, тоді обов’язково познайомтеся з нашим курсом — Створення сайту на CMS DLE.

Ну а на цьому я з вами прощаюся. Удачі!