Як створити сайт для свого бізнесу.

3-27-2018

Як створити сайт для свого бізнесу.
Підхід до корпоративного сайту повинен бути рівно такий же, як і до будь-якого іншого маркетингового інструменту. Робіть сайт, щоб поліпшити бізнес. Корпоративний сайт покращує бізнес як в очах покупців, так і полегшує ведення бізнесу для власника. Це не складно влаштувати, потрібно тільки заздалегідь подумати. Якщо подумати над майбутнім сайтом, він вже вийде краще, ніж 90% інших сайтів. Тому що в веб чомусь не люблять думати, а вважають за краще малювати. Проблема бізнесменів у першому замовленні сайту: вони шукають веб-дизайнера. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://1knq.com/razrabotka-sajtov/.
А потрібен маркетолог з командою розробників. У нас вся робота базується на маркетингу. Для цієї роботи веб-дизайнер занадто «художник» недостатньо «архітектор». Він може зробити «красиво», якщо «зручно» за нього придумав інший. Але звідки ж це знати замовнику сайту? Він подивився портфоліо веб-дизайнера з яскравими картинками і заспокоївся. Не втомлююся повторювати: створення сайту — маркетингова завдання. Якщо взяти дві крайності: зручний сайт з хорошим дизайном і красивий, але незрозумілий і незручний сайт, — перший варіант користувачам сподобається більше.
Головне на сайті не зовнішній вигляд, а як він виконує свої завдання. Маркетолог — гарантія, що сайт буде не тільки красивим, але і корисним замовнику. На будь-який бізнес дивляться з двох сторін. Покупці бачать одне, власник бізнесу інше. Покращувати бізнес з обох сторін і є призначення веб-студії. Клієнти хочуть від сайту виразності і швидкості вирішення своїх питань. З першого погляду повинно бути зрозуміло, що потрібно зробити, щоб отримати результат. Приклад — сайт Google. Вигода очевидна.