Як створити сайт для свого бізнесу.

7-3-2018

Як створити сайт для свого бізнесу.

Все, про що я кажу, стосується, в першу чергу, малого бізнесу. У великих компаніях ніколи не працював, тому висловлюватися на цю тему не буду. Якщо вам потрібна веб – платформа для сайту великій організації – мій текст вам особливо не допоможе. В іншому спробую розповісти те, про що не тільки не говорять, але часто не замислюються веб – студії. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Разработка и создание сайтов в Харькове.
Тема не нова, але за останні пару років змінилося так багато, що актуалізація знань точно не буде зайвою. Кажуть, що сучасний бізнес без інтернету – ніякий не сучасний. А часто і не бізнес. Але власний сайт для малого бізнесу – аж ніяк не єдина можливість бути присутнім у вебі.
Сторінка у Facebook дозволить розмістити не тільки фото, новини, акції, відгуки, опис, але й повноцінне меню в pdf. Лояльних клієнтів можна запрошувати на заходи або дарувати знижкові купони. Найважливіше – це, звичайно, аудиторія мережі, залучити й утримати яку багато простіше, ніж користувачів на сайті.