Як розкрутити сайт

321

Від автора: вітаємо вас на сайті webformyself, де ви можете дізнаватися багато нового про сайтобудуванні. Сьогодні я хочу розповісти вам, як розкрутити сайт і які заходи для цього потрібно робити.

План по розкрутці

Отже, для початку ви повинні визначитися з тим, де саме вам потрібна розкрутка. В залежності від цього будувати подальшу стратегію просування. Наприклад, ви повинні визначитися з тим, чи буде у вашого сайту група в соціальних мережах, чи буде канал на ютубі і т. д. Де саме буде спільнота: в твіттері, фейсбуці чи десь ще? Без цих елементарних знань не варто починати розкрутку.

Коли ж план є і потрібні напрямки визначені, це добре, але не варто починати просування, якщо у ваших групах або на вашому каналі ще нічого немає. Для початку треба хоча б трохи наповнити сторінки контентом, відео і іншим корисним матеріалом.

Розкрутка сайту в пошукових системах

Як розкрутити сайт

Мабуть, це найбільш ефективне просування, тому що воно здатне приносити найбільше трафіку на ваш проект і швидко зробити його высокопосещаемым. Справа в тому, що навіть якщо у вас буде дуже багато передплатників в якій-небудь групі або багато передплатників на Youtube, це все одно не принесе вам дійсно багато стабільного трафіку саме на ресурс, тому необхідно зосередитися саме на отриманні відвідувачів з пошукових систем.

Зробити це насправді не так вже і важко, потрібно дотримуватися такого алгоритму: Визначення ключових слів, під які потрібно написати статті – Написання та оптимізація цих статей – Оптимізація сайту під вимоги пошукових систем Просування з допомогою посилань і соціальних сигналів.

Як видно, перший етап полягає у виборі ключових слів, за якими в подальшому ви хотіли б, щоб знаходили ваші сторінки. Сьогодні дуже неефективно просування по одному слову. Наприклад: квіти, меблі, автомобілі і т. д. Все тому, що ви просто не зможете вивести свій невеликий проект на перші місця по таким запитам, а навіть якщо це і вдасться, то не всіх людей буде цікавити саме ваш матеріал.

Отже, ключові запити повинні складатися з 2-7 слів. Їх потрібно намагатися підбирати так, щоб вони не були дуже конкурентними, але в той же час частота пошуку з них була хоча б 10-30 разів на місяць.

Для кожної статті потрібно підібрати кілька таких ключів, один з них повинен стати самим головним, його потрібно включити в назву статті, а також по можливості в її опис і в сам текст (1-2 рази).

Найпростіший спосіб зібрати потрібні ключі – скористатися пошуковими підказками. Припустимо, ви вирішили написати статтю з головним ключем “ремонт кухні”. Вводимо цей запит в Гугл і бачимо, що вилазить багато уточнюючих запитів. Також варто проробити і для Яндекса і ви отримуєте набір слів, які можна додатково використовувати у статті для її подальшого просування.

Як розкрутити сайт

Зовнішні посилання і оптимізація зсередини

Варто сказати, що для виходу в топ не завжди достатньо просто написати хорошу і цікаву статтю. Все залежить від конкурентності запиту, дуже часто потрібно вживати додаткових заходів. Наприклад, купувати або іншим чином здобувати зовнішні посилання на свій сайт, щоб його посилальна маса була якісною і росла.

Як розкрутити сайт

Якщо перевірити наш ключ на конкуренцію, то приготуйтеся до того, що вона буде величезною, тому що дуже багато людей шукають поради з ремонту, написано вже багато інформації на цю тему, і навіть якщо ви напишіть дуже хорошу і докладну статтю, потрапить в топ вона нескоро. При цьому, можливо, її доведеться просувати посиланнями.

Варто сказати, що сьогодні пошуковики вже не цікавить кількість посилань на ваш ресурс. Навпаки, за багато неякісних посилань можна отримати який-небудь фільтр. Якість стала набагато більш важливим критерієм.

Цікаво, що дуже сильно на розкручування в пошукових системах впливає те, як налаштований сам сайт зсередини. На якому движку він працює? Правильно налаштовані url-адреси? Вжито заходи щодо запобігання дублів? Все це здається не таким важливим, але насправді це не так. Технічно грамотна настройка відіграє величезну роль.

Соціальне просування

Сьогодні певну роль відіграє і соціальна складова, тому у вас на в статтях обов’язково повинні бути кнопки “Поділитися в соціальних мережах”. Чим більше у вас буде репостов і ретвітів, тим краще. Це підказує тим же пошуковцям, що матеріал цікавий людям і вони нею діляться з іншими. Ви можете почати з малого – попросити друзів і знакових поділитися деякими матеріалами вашого сайту.

Також ви можете замовити ретвіти і репости на різних біржах для просування. Для себе ви повинні визначити, які статті необхідно просунути в першу чергу і зосередитися на них.

Звичайно, найкращий варіант – це коли люди самі, за власним бажанням діляться вашими статтями з іншими, просто тому що вони їм сподобалися. До цього треба прагнути. Для цього намагайтеся писати цікаво.

Створіть щось унікальне

Статті-це добре, але це звичайний підхід до розкручування. Якщо ви хочете швидко підвищити відвідуваність ресурсу, зробіть щось нове і цікаве. Ось приклади:

проведіть конкурс по вашій тематиці. Але не якийсь нудний і банальний, на кшталт конкурсу коментаторів, який вже всім набрид. Придумайте щось реально класне! Наприклад, якщо ваш сайт про веб, запустіть яку-небудь гру або тест з нагородою переможцям.

Зробіть яку-небудь акцію, так ви привернете увагу людей. Справа в тому, що люди самі ради розповідати про різні цікаві речі, які відбуваються в рунеті. Приклади: “зроби 10 репостов наших записів і бери участь у розіграші призів”, “зроби огляд проекту та отримай наш курс безкоштовно” і все інше в цьому дусі.

Випустіть свій власний безкоштовний навчальний продукт. Це дуже потужний підхід до розкручування. Люди люблять безкоштовності, тому це може підвищити популярність і впізнаваність вашого сайту в майбутньому.

Загалом, унікальне є унікальне, тут не можна обмежуватися тими простими рекомендаціями, які я вам дав. Подумайте краще самі і визначте, що ви могли б реалізувати на своєму проекті, щоб виділити його серед інших.

Сподіваюся, з цієї статті ви зрозуміли, як відбувається просування сайту. Ну а більше інформації ви можете отримати з курсу по практиці монетизації блогу, де розбирається не тільки розкручування, але і створення максимально прибуткового для вас ресурсу. А на цьому я прощаюся з вами.