Як розблокувати iphone

110

Користувач смартфонів iphone, щоб уникнути різного роду неприємностей, наприклад, таких як крадіжка або втрата телефону, вважають за краще встановлювати на гаджеті пароль, що підвищує безпеку мобільного пристрою. У тому випадку, якщо пароль з невідомих причин забутий, то стає актуальною нова проблема характеру того, як здійснити розблокування iphone. Я маю намір розповісти про те, як зробити розблокування iphone в тому випадку, якщо з вагомих причин ви не можете ввести пароль від смартфона.

Відновлення доступу за допомогою itunes

Для відновлення доступу і контролю над iphone, нам буде потрібно пк і програма itunes. Спершу необхідно виконати підключення вашого iphone до пк в режимі оновлення та перевстановлення прошивки (dfu).

Для того, щоб запуститися в режимі dfu, потрібно протягом десяти секунд одночасно тримати кнопку включення живлення вашого смартфона, і кнопку «додому». У тому випадку, якщо ви все виконали правильно, ваш смартфон виконає перезавантаження, і запуститися вже в спеціальному режимі, про що буде говорити логотип компанії, що з’явився на екрані.

Наступним кроком відновлення роботи iphone, після того, як ви забули пароль блокування, буде запуск програми itunes. Увійшовши в програму, нам належить вибрати вкладку з пристроями, де з з’явився спискового меню потрібно виділити наш iphone, і потім в правому куті необхідно буде натиснути кнопку, що свідчить про відновлення смартфона.

Через деякий час, всі дані на вашому мобільному пристрої будуть видалені, і доступність мобільного пристрою буде відновлена.зверніть увагу, що процес розблокування iphone можливий також і зі збереженням даних. Для того, щоб здійснити розблокування iphone, можна використовувати все ту ж програму itunes, однак підключатися слід в звичайному режимі. Після того, як комутація мобільного пристрою з вашим пк буде проведена, на екрані з’явиться діалогове вікно, в якому потрібно буде «тапнуть» на пункті «відновити», в результаті чого блокування мобільного пристрою пропаде, а всі дані на смартфоні будуть збережені.

Відновлення пароля за допомогою “знайти iphone”

Існує також і дещо інша варіація того, як розблокувати iphone, в разі втрати пароля. У подібній ситуації, необхідно щоб на вашому мобільному пристрої завчасно була підключена опція» знайти iphone”, в іншому випадку, здійснити розблокування iphone можна тільки засобами itunes.

У тому випадку, якщо опція «знайти iphone» у вас була задіяна, то вам буде потрібно перейти за допомогою інтернет-браузера на сторінку icloud, де необхідно буде аутенфікуватися в системі, і після того, як ви ввійдете в систему, вам буде потрібно скористатися опцією пошуку свого мобільного пристрою. Як тільки смартфон буде знайдений, необхідно натиснути на пункт» стерти iphone”, через що вся інформація з вашого iphone буде стерта, і відбудеться розблокування системи.

Таким чином, зняти блокування iphone в разі втрати пароля можна або програмою itunes, або використанням популярного сервісу icloud, що, як ви могли самостійно переконатися легко в кожному з детально розібраних випадків.