Як прибрати колонтитули в ворді

86

Сьогодні ми поговоримо про те, як видалити колонтитули в програмі microsoft office word, використовувані для додавання на кожну сторінку документа певної інформації зверху і знизу. Наприклад, це може бути нумерація сторінок або певні виноски, пояснення від автора, чиїсь контактні дані і так далі. Як би там не було, потрібно вміти не тільки їх редагувати, але і прибирати.

Видаляємо за допомогою вставки

Безумовно, дані позначення корисні, але далеко не завжди, в якихось певних випадках вони можуть заважати при редагуванні документа, саме тому ми хочемо допомогти вам розібратися з їх видаленням.

Існує два способи їх прибрати. Перший – для новіших версій програми ms office word (починаючи з 2007 і аж до 2016). Другий – для старіших версій, наприклад, для ворда 2003.

Багато хто досі користуються старими версіями текстового редактора, а ті користувачі, що переходять на нові, часто губляться завдяки новому інтерфейсу – fluent. Незважаючи на те, що він шалено зручний, до нього все-таки потрібно звикати. Давайте розбиратися, як прибрати їх в word 2007-2016:

1. Переходимо до вкладки “вставка” і знаходимо там розділ з колонтитулами;

2. Тепер вам потрібно визначитися, який саме колонтитул ви хочете видалити-верхній або нижній, або і той,і інший; 3. Нами була обрана кнопка “нижній колонтитул”, тепер слід в випадаючому списку клікнути по пункту ” видалити нижній колонтитул»;

4. Готово-нижні рядки були прибрані з усіх сторінок документа, для видалення верхніх повторіть аналогічну процедуру.

Універсальний спосіб в word 2003 і більш ранніх версіях

Якщо раптом ви досі використовуєте стару версію текстового редактора з огляду на те, що у неї звичний інтерфейс, то ми рекомендуємо оновитися. У разі, якщо word 2003 вас у всьому влаштовує, є сенс навчитися видаляти колонтитули за допомогою універсального способу:

1. Переходимо до пункту» вид ” в горизонтальному меню, натискаємо по ньому один раз;2. У випадаючому меню вибираємо підпункт ” колонтитули»;

3. Тепер вам необхідно клікнути по тексту, виділити його і видалити за допомогою клавіші «backspace»;4. Аналогічно слід вчинити з усіма іншими виділеннями документа.

Наостанок хотілося б запропонувати ще один спосіб їх видалення. Мабуть, один з найпростіших і логічних. Однак, якщо в документі дуже багато сторінок, то краще використовувати перший варіант.

2. Виділіть весь текст;

3. Натисніть кнопку “delete” на клавіатурі і весь текст, що знаходиться там, зникне.

Як бачите, зовсім нічого складного немає – колонтитули в word 2003-2016 прибираються за лічені секунди, як і створюються. Рекомендуємо вам запам’ятати хоча б один із способів їх видалення, щоб в подальшому не повертатися до прочитання даної статті і робити все автоматично.