Як прописати мета теги WordPress

234

Від автора: вітаю вас, шановні колеги та шанувальники WordPress Як прописати мета теги WordPress Всі ми хочемо бачити наш сайт в Топі пошукових систем і іноді цього можна досягти зовсім без грошових вкладень, достатньо написати унікальний контент і правильно оформити його. Однією з складових правильного оформлення є мета теги. Отже, давайте поговоримо про те, як прописати мета теги WordPress.

Для новачків давайте нагадаємо, що за мета теги нас цікавлять. А цікаві нам 3 тега, які відповідають за заголовок сторінки — title (його ми бачимо в назві вкладки в браузері), за опис сторінки — опис і ключові слова — keywords. Останні два (description і keywords) можна побачити лише у вихідному коді сторінки.

Найбільш важливим мета тегом тут є title (назва сторінки). Саме тому на нього варто звернути особливу увагу при створенні статті (сторінки) у WordPress. В ідеалі бажано, щоб заголовок містив ключову фразу, під яку пишеться та чи інша стаття.

Щодо мета тегів description і keywords, то на даний момент їх роль зведена до мінімуму. Раніше їх вага була досить серйозною при ранжируванні сайтів, але зараз пошуковики практично не враховують їх при ранжуванні (є навіть думка, що вони не враховуються зовсім.

Проте нехтувати ними не варто. У всякому разі я рекомендував би вам звернути увагу на опис сторінки — мета тег description. Справа в тому, що його вміст може бути цілком взято пошукачем і використано в якості фрагменту — невеликого фрагмента тексту, який ми бачимо в якості опису сайту в результатах пошукової видачі.

Як прописати мета теги WordPress

Як бачите, мета теги — річ потрібна і корисна, тому до їх заповнення варто підходити серйозно, у всякому разі до мета тегу заголовка сторінки. Як же прописати мета теги в WordPress? Зробити це насправді просто. Давайте дізнаємося як додати мета-теги в WordPress.

Прописати і використовувати теги нам допоможе чудовий плагін для WordPress All in One Seo. Якщо у вас він поки не встановлено, тоді швидше встановіть його або інший його аналог (Yoast SEO, Platinum SEO Pack тощо).

Перше, з чого варто почати — головна сторінка вашого сайту. Головна сторінка — це, так би мовити, обличчя сайту, адже саме з неї більшість відвідувачів починають знайомство з сайтом. Саме тому важливо заповнити всі meta теги для неї. Йдемо в основні налаштування плагіна WordPress All in One Seo і знаходимо там цілий блок налаштувань, що відповідає за стартову сторінку сайту WordPress.

Як прописати мета теги WordPress

Давайте заповнимо поля заголовку, опису і ключевіков. Я впишу щось довільне.

Як прописати мета теги WordPress

Збережемо зміни і подивимося результат на головній сторінці сайту. У вкладці ми повинні побачити прописаний тільки що заголовок, а у вихідному коді і інші дані.

Як прописати мета теги WordPress

Відмінно, з головною сторінкою все зрозуміло. А що робити зі статтями, тим самим контентом, який є ключовим для будь-якого сайту? Завдяки плагіну зі статтями все простіше простого. Відкриємо будь-яку наявну статтю або створимо нову. Після встановлення плагіну All in One Seo ви повинні побачити багато нових полів, які йдуть після візуального редактора, в якому ми набираємо текст статей.

Як прописати мета теги WordPress

Заповнимо мета теги статті необхідною інформацією, яку після збереження обов’язково повинні побачити у вихідному коді сторінки, на якій опублікована стаття.

Як прописати мета теги WordPress

Як бачимо, нічого складного в тому, щоб прописати мета теги WordPress — ні. Трохи зусиль з вашого боку і пошуковики вже можуть трохи більш прихильно дивитися на ваш сайт. Якщо вам цікава тема WordPress, тоді більше уроків ви можете знайти тут. Ну а у мене на цьому все. Удачі!