Як працювати з DLE

356

Від автора: вітаю вас, друзі. Дана стаття розрахована на новачків, на тих, хто зовсім недавно встановив CMS DLE та хоче дізнатися, як працювати з DLE. Отже, давайте коротко дізнаємося, що ж це за такий движок і як з ним працювати. Приступимо?

Отже, ви тільки що встановили DLE або збираєтеся його встановити. Якщо ви все ще сумніваєтеся в тому, чи варто використовувати цю CMS чи можливо варто познайомитися з іншим движком, тоді варто для самого себе відповісти на одне просте питання: для яких цілей вам потрібен сайт?

Якщо ви хочете створити блог або новинний сайт, то є сайт, на якому регулярно будете публікувати різні статті, тоді DLE буде ідеальним вибором. Власне, це ж сказано і на офіційному сайті движка:

Як працювати з DLE

Добре, для блогу чи новинного сайту (якщо саме така тематика вашого ресурсу) DLE підійде. А що щодо переваг самого движка? Про це також можна прочитати на тій же головній сторінці офсайта:

Як працювати з DLE

До безумовних переваг движка можна віднести його продуктивність. DLE — це дійсно одна з найшвидших CMS і якщо швидкість роботи сайту для вас важлива, тоді DLE буде непоганим вибором.

Ну що ж, з питанням — що таке DLE — ми більш-менш розібралися. А тепер давайте перейдемо до питання як працювати з DLE. І тут немає нічого складного. DLE відрізняється продуманим і логічним інтерфейсом адмінпанелі, з якою розбереться навіть новачок за лічені хвилини. Наприклад, найбільш частою операцією, як ви розумієте, буде публікація статей і новин. Інструменти для цього завжди під рукою на самому видному місці адмінпанелі — це дві кнопки в правому верхньому куті адмінпанелі.

Як працювати з DLE

До речі, а як потрапити в адмінпанель? Знаходиться вона за адресою http://your-site/admin.php. Перейшовши за потрібною адресою, ми побачимо форму авторизації для доступу до святая святих нашого сайту — його адмінки.

Як працювати з DLE

Ну а про докладніше про роботу з адмінкою DLE ви можете прочитати у статті Огляд движка DLE. У цій статті ми проаналізуємо найбільш часто використовуваним пунктами адмінки і познайомимося з админпанелью детальніше. На цьому я з вами прощаюся. Удачі!