Як підібрати проводку для дому.

4-24-2018

Як підібрати проводку для дому.
Від того, наскільки правильно підібрано перетин дроту для електропроводки, залежить подальша працездатність техніки і безпека вашого будинку. Так, електроенергія — це не тільки світло, тепло та комфорт, але і небезпечна матерія, якщо несправна проводка або не відповідає використовуваній навантаженні. Тому при виборі типу проводу в першу чергу треба орієнтуватися на якість і безпека. Електрична проводка складається з кабелів, проводів і кріплень між ними. Провід — це одна струмопровідна жила, покрита залежно від місця використання герметичної неметалевої оболонкою, обмоткою або опліткою з самих різних матеріалів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі шввп 2х0,75.
ШВВП — плоский кабель з мідними багатодротовими провідниками. Максимальний перетин кабелю ШВВП — 0,75 мм2. Використовується для підключення електроніки і побутової техніки. Мідний. В даний час найчастіше використовується мідний кабель, так як опір міді менша, відповідно, такий провід може пропустити більший струм і забезпечити більшу потужність. Також мідний дріт довговічний і міцний, легко піддається лужению, пайці та зварюванні за допомогою найбільш доступних інструментів.
Мінус міді в тому, що вона швидко окислюється, а також дорожнеча. Крім того, якщо з’єднання не облудить, то воно з часом буде проводити струм все гірше і почне грітися. Алюмінієвий. Це хімічно більш активний матеріал, і він легше, ніж мідь. Зате провідність у нього в два рази нижче. Зварювання алюмінію здійснюють тільки в середовищі інертного газу, а пайка з застосуванням припою і флюсу. І він з’єднується тільки з алюмінієм — через болти і гайки.